Трибуна – Бровари

Держрезиденцію «Залісся» відкриють для всіх. ВІДЕО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Лісовий комплекс «Залісся», де розташована резиденція президента Володимира Зеленського, відкриють для відпочинку українців. Про це заявив заступник очільника Офісу президента Кирило Тимошенко під час виступу на всеукраїнському форумі «Україна 30. Економіка без олігархів».

В офісі Зеленського переконують, що для українців вже відкрили лісовий комплекс «Залісся», що на Броварщині, який перебуває на балансі Управління справами президента.

«Ви купуєте квиток і приїжджаєте. Це величезний лісовий комплекс, фактично парк. Уже зараз будь-який громадянин України може приїхати, покататися на велосипеді, прогулятися. Тут проживає багато тварин, яких ви можете зустріти, коли просто йдете лісом – велика популяція зубрів, оленів», — розповів Кирило Тимошенко.

Також він зазначив, що наразі триває процес трансформації території Залісся в національний природний парк, створюються кластери з зонами, де можна буде побудувати готелі, розробляється проєктна документація, щоби можна було зупинятися там на декілька днів.

Також, за словами Тимошенка, вже фактично відкрито доступ громадян до півострова Бирючий, де розташована літня резиденція президента.

У планах – відкрити територію Конча-Заспи. Зеленський, за словами чиновника, доручив провести аудит договорів тих, хто зараз проживає в Конча-Заспі.

ФОТО – Державне управління справами

Читайте також:

  1. Київський зоопарк передав червонокнижного зубра до парку «Залісся». ФОТО

  2. ТОП-5 незвичних місць для відпочинку влітку в Україні

  3. Залишки червонокнижного лося виявили в Броварах біля сміттєвих баків

  4. «Ні» контрабанді! Дерева в лісах Київщини порахують

Поділіться.

Залиште відповідь