Десятикласник із Броварів заробляє в місяць $800

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварському 10-класнику Андрію Яцурі лише 15-ть, а він уже заробляє $800 на місяць. Хлопець працює у продуктовій IT-компанії Junior Python Developer. Про це пише Ліга.Life.

Не став пожежником

У дитинстві Андрій мріяв бути пожежником, поки не дізнався про їх зарплату. До 7-го класу хлопець навчався у СШ №5 у рідних Броварах. Із 11 років почав відвідувати гуртки з робототехніки та програмування #brobots. Дуже захопився та почав читати технічну літературу.

Три роки тому в Києві відкрилася приватна школа #brobots і Андрій відразу перейшов навчатися туди. Для цього йому доводилося щоранку прокидатися о 6 год, щоб доїхати до школи.

Перший офер

Влітку школяру стало нудно, і він зареєструвався на сайті LinkedIn, а за кілька днів у Telegram надійшло повідомлення про вакансію Junior Developer.

«Мені відкрито написали, що йдеться про українську IT-компанію, яка на ринку п’ять років, працює у сфері фінансових технологій», — розповів Андрій журналісту Ліга.Life. Порадившись із засновником школи #brobots Пилипом Духлієм, хлопець вирішив спробувати.

Він розповів роботодавцю про свій вік, досвід, надіслав резюме.

«Написав, що я Python-розробник, вказав кілька мов програмування, на яких писав (Python, JavaScript), розповів про проєкти, які робив», — каже Андрій.

У компанії кандидату запропонували зробити тестове завдання — написати базову систему оплати для користувача на сайті. За шість годин юний розробник впорався і його запросили на онлайн-співбесіду. Основне питання, як розповів Андрій журналісту, стосувалось поєднання роботи й навчання. Потім була ще одна зустріч — в офісі.

Врешті хлопця взяли на посаду Junior Python Developer із зарплатою у $800.

«Зараз ми з компанією в процесі оформлення трудових відносин. У мене буде офіційне працевлаштування (це можливо з 15 років за згодою батьків)», — зазначає Андрій.

Як працює підліток

Із 1 серпня Андрій працює за гнучким графіком під керівництвом ментора по 6-8 годин на день. На роботу хлопець приїжджає о восьмій ранку, для цього прокидається о шостій.

Від початку навчального року в школу на заняття Андрій ще не приходив.

«Планую поєднувати так: після роботи читати навчальні матеріали, а потім складати тести», — каже школяр.

До цієї роботи Андрій думав вступати в університет Шевченка або, якщо пощастить, за кордон. Тепер хлопець задумався, чи потрібна взагалі йому академічна освіта.

До речі, завдяки роботі, школяр уже не грає в комп’ютерні ігри. «Коли вмикаю гру, сиджу за нею хвилин п’ять, не більше, бо відчуваю, що даремно витрачаю час», — каже Андрій.

ФОТО – Ліга.Life

Читайте також:

  1. Від «ситцю» до «золота»: формула щастя від подружжя Якушків. Відео
  2. «Якби не АТО, як письменник я б не відбувся», – Артем Попик. Відео
  3. Андрій Василенко започаткував у Броварах «Чоловічі розмови» про головне. Відео
  4. Доленосне інтерв’ю або Історія мого кохання

Поділіться.

Залиште відповідь