Десять команд пішли «в похід» за Кубком

Pinterest LinkedIn Tumblr +

15 жовтня відбудуться перші матчі осіннього Кубка Броварського району з футболу.

Завершенням чемпіонату району, де досить упевнено переміг броварський «Беркут», футбольний сезон ще не завершується. Попереду матчі Кубка та остання гра сезону-2017 – спір за Суперкубок. Ось після цього поєдинку можна офіційно робити підсумки року у футболі Броварщини.

Правда, вже сьогодні варто відзначити, що в історії чемпіонатів стався прецедент – вперше за останні роки тріумфувала в районі міська команда. «Беркут» має броварську прописку.

Між тим, головний тріумфатор сезону може стати абсолютним. Якщо зважати на те, що правоохоронці цьогоріч перемогли ще й у весняному Кубку району пам’яті Михайла Юхти, то виграш осіннього турніру означатиме не тільки те, що переможець покладе «золоті»  медалі чемпіонату в чашу Кубка. У такому разі можна говорити про хет-трик важливих і почесних перемог «Беркута». Якщо ж правоохоронці здолають суперника ще й у вирішальному поєдинку за Суперкубок, то у такому разі команду будемо вітати вже з покером. І це, здається, буде теж вперше в історії району.

У похід за осіннім Кубком відправилися десять команд. Тобто далеко не всі, хто міг би скласти гідну конкуренцію «передовикам футбольного виробництва». Як повідомив заступник голови Федерації футболу Броварського району Ігор Сердюченко,  крім «Беркута», за трофей боротимуться калинівська «Асканія-Флора», требухівський «Беркут», великодимерський «Колос», погребська «Десна-2», Зазим’я, Красилівка, Гоголів,  Богданівка та «Селтік» (Світильня-Кулажинці).

Цієї неділі, 15 жовтня, відбудуться два матчі попереднього етапу. Великодимерський «Колос» вдома прийматие «Фаворит» з Требухова (початок об 11.00), а у Світильній футболісти «Селтіка» перевірятимуть на міць та серйозність кубкових претензій  хлопців із Зазим’я. Гра розпочнеться о 10-ій ранку.

Тим часом у футболі Броварщини сталася ще одна помітна подія, котра сприятиме зміцненню організаційного фундаменту структури. Всі необхідні юридичні процедури завершені із утворення Громадської Спілки «Федерація футболу Броварського району». Це дозволить суттєво спростити фінансові питання роботи організації. Зокрема, полегшить  процедуру   перерахунку грошових внесків команд для участі у турнірах, розрахунків із суддями тощо.

Анатолій Дніпровий

Фото чемпіонів Броварського району 2017 року – ФК «Беркут» – Ігоря Лича

Поділіться.

Залиште відповідь