Десятки людей, понад тисячу мішків сміття: Бровари вийшли на велике прибирання

Pinterest LinkedIn Tumblr +

23 квітня місто Бровари вийшло на загальноміське прибирання. Відразу на кількох локаціях активісти та небайдужі мешканці, озброївшись рукавичками та мішками вийшли на боротьбу зі сміттям на лісосмугах навколо міста.

Основні місця прибирання стали — лісосмуга біля Броварської Центральної районної лікарні, ліс біля ТРК «Термінал», район Торгмаш, вулиця Богунського, біля ЗОШ№6, «Дубки» в районі вул. Олега Оникієнка.

На локаціях можна було помітити багато молоді, дітей, людей старшого покоління. Представники різних молодіжних громадських організацій, політичних партій, рухів забули про будь-які політичні переконання і об’єдналися в одній меті — хоч трішки «полікувати» ліси від сміттєзвалищ.

На жаль, їх було дуже й дуже багато. Лісосмуга біля вулиці Богунська виявилася, мабуть, найбільш засміченою уздовж житлової лінії міста. Тут активісти, яких зібралося півсотні півдня чистити одну ділянку, назбиравши сотні мішків, а сміттю здавалося не було ні кінця, ні краю. Лише з цієї локації активісти назбирали та вивезли понад 500 мішків.

Цілі звалища розташовані на окружних дорогах уздовж залізничної колії. Люди вивозять роками машинами будівельне та побутове сміття, не боячись за наслідки, ані для себе, ані для природи.

Видання «Трибуна-Бровари» подає відео-репортаж з трьох найбільших локацій і шукає разом з броварчанами відповіді на питання — як уникнути засмічення Броварів.

Відповіді довелося почути різні і дуже цікаві.

Загалом опитано — 29 чоловік

З них жінок та дівчат — 11.

Чоловіків та хлопців —18.

1 собаку і 1 кота.

 

Локація «Центральна лікарня»

Локація «Термінал»

Локація «Богунська»

 

Практично усі учасники акції «Зроби Україну чистою» зазначили, що такий акцій потрібно робити якомога частіше.

Поділіться.

Коментарі закриті.