«Дія» повідомлятиме про перевірку банками кредитної історії. Чому це важливо

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У додатку держпослуг «Дія» запустили нову послугу. Тепер користувачам автоматично надходитимуть сповіщення про перевірку кредитної історії. Також це важливо для відстеження, чи оформляють шахраї на вас якийсь кредит. Про це повідомляє міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своєму Telegram-каналі.

«Сьогодні запускаємо в «Дії» важливу функцію push-повідомлення про кредити чи перевірку кредитної історії», – написав Федоров.

Ця послуга вже працює в додатку за умовчанням і оновлювати «Дію» не потрібно».

Чому це важливо?

У Мінцифрі зазначають, що перевірка кредитної історії – це обов’язковий крок під час оформлення кредиту. Тобто, якщо ви отримаєте таке сповіщення, це може означати, що хтось намагається взяти на вас кредит.

Якщо хтось перевіряє вашу кредитну історію або взяв новий кредит, який ви не відкривали, можна буде одразу із застосунку перейти за посиланням, щоб з’ясувати деталі та подати скаргу.

«Дія» не взаємодіє з мікрокредитними фінансовими установами, а під час взаємодії з банками необхідно мати електронний підпис, наголосив Михайло Федоров.

Цю послугу Мінцифри впроваджує разом із Українським бюро кредитних історій – установою, яка збирає, зберігає, обробляє та надає кредитні історії.

ФОТО – Детектор медіа

Читайте також:

  1. На порталі «Дія» з’явиться реєстрація призовників, військовозобов’язаних та резервістів

  2. Із українським Covid-сертифікатом у застосунку «Дія» можна подорожувати Європою – Мінцифри

  3. Що робити, коли в «Дії» не генерується ковід-сертифікат

  4. Мінцифри запускає бета-тест оформлення місця проживання в Дії

Поділіться.

Залиште відповідь