Дітей, що постраждали у ДТП, скоро випишуть з лікарень

Pinterest LinkedIn Tumblr +

За повідомленням на сайті Київоблдержадміністрації, поки що у лікарнях перебувають семеро дітей та їхній тренер, які постраждали у ДТП 1 вересня. Тренер Євген Воробйов перебуває в реанімаційному відділенні Обласної центральної лікарні. За його здоров’я борються лікарі, тож стан чоловіка потроху покращується. Семеро дітей перебувають у контрольованому стані, двоє з них — у більш контрольованому, іще п’ятеро перебувають у Бориспільській лікарні. Цього тижня чотирьох дітей мають виписати.

Зазначимо, що медики Обласної центральної лікарні виставили батькам постраждалих рахунки, попри обіцянки політиків сплатити за лікування дітей та поховання загиблого хлопця. Про це розповіла прес-секретар Федерації велосипедного спорту України Олена Гермашова у своєму Facebook. Лікарі не отримували жодних вказівок, вони не знають, що діти знаходяться на утриманні держапарату, — наголошує прес-секретар.

За один день лікування дітей батьки повинні були сплатити 3-4 тисячі гривень. На поховання загиблого велосипедиста педагоги БВУФК за допомоги громадськості зібрали 17 тисяч гривень. Катафалк для транспортування тіла було виділено за кошти державного апарату.

На думку Олени Гермашової, секцію велоспорту в БВУФК можуть упразднити. Батьки намагаються не допустити звинувачень у трагедії постраждалого тренера і готові відстоювати право своїх дітей займатися велосипедним спортом у Броварському вищому училищі. Родичі потерпілих вимагають від комісії, створеної з метою розслідування ДТП, керівництва МНС, Облдержадміністрації та представників Національної поліції звітувати про стан справ.

5 вересня дітей, що перебувають у травматології Броварської центральної лікарні, відвідав посол Болгарії, який і повідомив, що тренера можуть зробити винуватим у ДТП.

Нагадаємо, 1 вересня у Броварському районі поблизу села Скибин вантажівка, керована водієм з Болгарії, збила групу спортсменів-велосипедистів. Дев’ять осіб потрапили до БЦРЛ, один спортсмен загинув.

Поділіться.

Коментарі закриті.