Діти потрапили в лікарню з порушенням свідомості: невідомий пригостив печивом

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора біля гаражів неподалік Броварського навчально-виховного комплексу до двох дівчат 9 і 12 років підійшов чоловік, який пригостив їх печивом. Обом стало зле, згодом їх забрала «швидка». Чоловіка наразі розшукують, але кримінального провадження правоохоронці не відкрили через відсутність заяв про злочин. Про це повідомляють у броварських поліції та лікарні.

Як розповідають у Броварському відділку поліції, випадок стався вчора ввечері. Невідомий пригостив дівчат печивом. Згодом їм стало зле. Вже вдома бабуся однієї з постраждалих викликала «швидку», близько 18:00 медики забрали дітей до броварської лікарні. Попередній діагноз – харчове отруєння.

Заступниця керівника Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Наталя Волошина розповіла «Трибуні», що після доставлення до медзакладу в дівчат була порушена свідомість: тремтіння рук, слабкість, запаморочення, не могли сфокусувати зір.

Читайте також: У вбиральні НВК (8-ї школи) затримали збоченця

На приймальному відділенні їх оглянули анастезіолог та невролог, після чого відправили на лікування в центр «Дитяча лікарня». У дівчат узяли низку різних проб для аналізів, щоб з’ясувати причину їхнього стану. Зараз вони перебувають у лікарні в задовільному стані.

У Броварському відділі поліції на цей час указують, що проводять необхідні експертизи, зокрема щодо вмісту наркотиків у печиві та в організмах дівчат.

Підозрюваний на волі

Наразі підозрюваного розшукує поліція, зазначають у відділку. Під час сьогоднішньої оперативної наради в Броварській міській раді керівник місцевої поліції Максим Скидан зазначив, що для пошуку складуть фоторобот потенційного кривдника.

Максим Скидан сьогодні зранку також повідомляв, що цей випадок стався в парку «Перемога». Однак, пізніше у Броварському відділку поліції вказали, що «пригощання» відбулося біля гаражів поруч із навчально-виховним комплексом.

У лікарні зазначають, що дівчата живуть на вул. Марії Лагунової, але вони не з однієї сім’ї. Тим часом правоохоронці повідомляють, що зараз працюють над установленням усіх обставини справи. Однак кримінальне провадження не відкриють через відсутність заяв про злочин.

Читайте також

  1. Мастурбував із кущів на дівчат: «Комкон» затримав пенсіонера
  2. Неподалік «Терміналу» поліція затримала психічнохворого збоченця
  3. Насилля: у с. Жердова підліток зґвалтував 5-річну дівчинку?
Поділитись

Leave A Reply