Дмитро Ратніков – потенційний кандидат на міського голову від «Слуги народу»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ім’я Дмитра Ратнікова не сходило із «вуст» ЗМІ в 2002 – 2011 роках, коли він проводив на Броварщині свою громадсько-політичну діяльність. Та після програшу на парламентських виборах у 2012 році з інфопростору зник. І от через 8 років повернувся, щоб узяти реванш на місцевих виборах під прапором «Слуги народу». Як потенційний кандидат на міського голову.

Штаб «Слуги народу» Київської області на своїй сторінці у Фейсбуці  анонсував у Броварах зустріч народного депутата України, голови Київської обласної організації політичної партії «Слуга Народу» Олександра Дубінського з усіма охочими представниками Броварської ОТГ. Зустріч анонсовано на 15 год  24 липня  у сквері «Юність», під час якої пан Дубінський мав представити команду на місцеві вибори та оголосити про початок роботи над планом розвитку Броварської ОТГ. Також обіцяли, що всі присутні зможуть поставити запитання народному депутату і членам його команди та отримати вичерпні відповіді.

Однак зустрічі з нардепом не відбулося. Більше того, саму зустріч було перенесено з 15 год на 13 год, при цьому на сайті штабу «Слуги народу» Київщини про зміни не повідомлено. Зрозуміло, що справді охочі послухати, побачити, познайомитися та поставити свої запитання, серед яких і місцеві ЗМІ, прийшли на 15 год. Однак встигли «зловити» лише Дмитра Ратнікова, який залишився поспілкуватися з броварчанами. Власне, саме на нього і впала хвиля гніву та невдоволення людей, які прийшли поставити свої запитання нардепу від «слуг», але його не було.

Дмитро Ратніков (ліворуч), модератор зустрічі Андрій Супрун спілкуються із броварчанкою

Із відео, оприлюдненого на сторінці Київського обласного штабу «Слуги народу», стало відомо, що на заході виступав керівник штабу Владислав Ковалевський. Власне він і повідомив, що Олександр Дубінський не приїхав у Бровари на обіцяну зустріч, бо його «викликали до президента».

Під час зустрічі пан Ковалевський повідомив, що обласна партія «Слуги народу» розпочала праймеріз – передвибори. Тобто, кожен охочий може запропонувати свою кандидатуру в депутати на місцевих виборах від «Слуги народу». Але щоб узяти участь у праймерізі, варто надати план розвитку громади на 5 років, за виконання якого потім і «спитають».

Владислав Ковалевський. Фото з відео

Під час зустрічі о 13 год. Фото з відео

Такий процес «слуги народу» запустили в Ірпені, Бучі, Білій Церкві. Свої пропозиції охочі можуть подавати у штаб «Слуги народу» в Броварську ОТГ, а також у повідомленнях на сторінці штабу в Фейсбуці. Очолює штаб Броварського ОТГ від «Слуги народу» Ілля Завадський, якого і представлили на зустрічі.

За словами Владислава Ковалевського, вони очікують на молодих і одночасно досвідчених. Зібрати всіх кандидатів і представити їх громаді Броварів, де остання й обиратиме найгідніших, враховуючи їхні програми, планують через тиждень-два.

Серед тих, хто вже погодився взяти участь у праймерезі – Дмитро Ратніков, із яким журналістам і вдалося поспілкуватися.

Дмитро Ратніков народився в Броварах.

2002 р. – депутат міської ради. У 2006 році балотувався на посаду міського голови, але вибори програв Віктору Антоненку, хоча за даними Центральної виборчої комісії, нібито виграв.

У 2010 році – член Партії регіонів, однак кандидатом на міського голову Броварів висунутий броварською міською організацією «Європейської партії України». Але в реєстрації йому було відмовлено.

У 2011 році обраний депутатом Київської обласної ради від «Європейської партії України».

У парламентських виборах у 2012 році на №97 окрузі посів 4 місце, отримавши 12% голосів виборців.

У березні 2013 року Міністерство закордонних справ України призначило Дмитра Ратнікова радником-посланником із економічних питань Посольства України в Російській Федерації.

Буквально відразу тодішній Президент України Віктор Янукович призначив пана Ратнікова Повноважним представником України в Комісії з економічних питань при Економічній раді Співдружності Незалежних Держав. Звільнено з посади в жовтні 2015 р.

Про свою роботу заступником посла із економічних питань Посольства України в Російській Федерації Дмитро Ратніков повідомив, що працював фактично в «тилу ворога», і це був важкий період його життя, однак задоволений тим, що всі завдання, «які поставила Україна, виконав», і пишається тим, що не підвів державу.

Як повідомив пан Дмитро, останні 5 років живе в Україні та працює на своєму підприємстві. Згідно з даними аналітичної системи «Юконтрол», Ратніков  – засновник та керівник товариств «Окстрів’єра Любича» та «Обнова». Також Дмитро Ратніков зазначив, що «кайфував від того, що пішов із політики» лише спостерігав. Однак «є дуже багато броварчан, які не задоволені діями міської влади, тому змінив свою думку”.

На запитання журналістів «Трибуни» підтвердити чи спростувати інформацію, що він іде на вибори як кандидат на міського голову, Дмитро Ратніков повідомив: «Це питання на сьогоднішній день тільки розглядається і казати точну інформацію я не можу, бо це залежить не тільки від мене. Але наміри мої дійсно є, та чи підтримає мене політична сила, чи підтримають мене броварчани – питання від мене не залежить. Але я робитиму все, що від мене залежить, щоб це питання було вирішено позитивно».

P.S. Модератор зустрічі Київського обласного штабу «Слуги народу» Андрій Супрун вибачився, що вчасно не повідомили загал про зміну часу зустрічі.

Читайте також: За чотири місяці до виборів міського голови: потенційні кандидати та їхні методи завоювати електорат  

Поділіться.

Залиште відповідь