До 23 лютого поіменного голосування на Броварських сесіях не буде

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Перша у 2016 році сесія Броварської міської ради розпочалася без системи персонального голосування. На цей фактор під час засідання звернули увагу депутати.

Нагадаємо, що 26 листопада 2015 року Верховна Рада ухвалила закон про персональне голосування на рівні органів місцевого самоврядування. 23 грудня Президент України підписав Закон «Про внесення змін до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо поіменних голосувань».

Документом встановлюється відкрите поіменне голосування у всіх місцевих радах. Також зазначається, що результати голосувань стануть загальнодоступними.

Як повідомляла прес-служба Гаранта, на практиці це дозволить зробити голосування в місцевих радах «прозорими, забезпечить громадській контроль за голосуваннями кожного депутата, що сприятиме підвищенню персональної відповідальності народних обранців і покращенню якості роботи органів місцевого самоврядування».

Повідомляється, що закон набирає чинності через два місяці з дня його опублікування, тобто 23 лютого. Саме цю дату, як таку, коли вступить у дію закон про персональне голосування на місцевому рівні, міський голова Броварів Ігор Сапожко озвучив на засіданні.

Також депутати звернули увагу, що у малій залі, де проводяться засідання, не працюють розетки, хоча відповідні звернення депутатів були та не забезпечено виступ депутатів мікрофонами, що додає їм незручності під час виступів.

Сесія міської ради триває…

Поділіться.

Коментарі закриті.