До Дня людей похилого віку та Дня ветерана: концерт, шахи та «солодкий стіл»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

1 жовтня по всій країні буде відзначатися Міжнародний день людей похилого віку. Уперше цей день почали відзначати у 1991 році. Відтоді щороку у різних країнах світу проводяться різноманітні фестивалі та заходи на захист прав людей похилого віку. Громадські організації та фонди влаштовують у цей день різноманітні благодійні акції.

Україна разом зі всією світовою спільнотою також бере участь у відзначенні Дня людей похилого віку. Тим більше, що в Україні 1 жовтня є також і Днем ветерана. У цей день українці мають згадати, хто ж насправді є ті «люди похилого віку», про яких ми часто чуємо в транспорті. Це — наші батьки, дідусі з бабусями, люди мудрі та досвідчені.

Бровари теж долучаться до відзначення Дня людей похилого віку та Дня ветерана. На офіційному порталі Броварської міської ради з’явилося відповідне розпорядження міського голови.

30 вересня у міському культурному центрі відбудеться концерт, присвячений Дню людей похилого віку та Дню ветерана. Крім того, у Броварській міжрайонній організації Товариства Червоного Хреста України планується зустріч за святковим «солодким столом», з іще одним концертом та врученням подарунків 100 особам похилого віку — членам Товариства. А 1-го жовтня у міському територіальному центрі соціального обслуговування – зустріч громадян з представниками виконкому, громадських організацій, керівниками структурних підрозділів міськради. На відкритому майданчику в парку «Перемога» ветерани зможуть позмагатися у грі в шахи.

Поділіться.

Залиште відповідь