До літа 2017 року відбудеться повна інвентаризація дерев Броварів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах до кінця травня 2017 року буде проведено повну інвентаризацію дерев. Оформлення відповідного протокольного доручення добилися депутати фракцій «Солідарність» та «Самопоміч».

На сесію міської ради виносився проект рішення про списання комунального майна, під який потрапило більше 600 дерев (по факту більшу частину з них давно зрізано).

Депутат Ірина Веремчук наполягла на тому, щоб керівник КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко відзвітувався за дерева, які списуються як комунальну власність та відповів на низку питань щодо дерев, які «списують». Голова комунального підприємства під час доповіді запевняв, що зрізують винятково старі дерева та такі, які можуть впасти і призвести до травм мешканців міста.

veremchuk

Ірина Веремчук

Депутати «Солідарності», а потім і «Самопомочі» наполягли на необхідності провести повну інвентаризацію дерев у Броварах і оприлюднити інформацію з приводу кількості. А також повідомити про кількість дерев, які висаджувалися замість зрізаних. Під час доповіді з’ясувалося, що інвентаризація не проводилася з 2013 року.

Водночас, депутати «Солідарності» та «Самопомочі» «утрималися» в цілому підтримувати проект, мотивуючи тим, що вони не можуть брати на себе відповідальність за дії виконавчих органів влади та депутатського корпусу попередніх каденцій.

 

Поділіться.

Залиште відповідь