До уваги водіїв: завтра в Семиполках перекриють Чернігівську трасу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

У середу, 30 січня, громадські активісти планують провести акцію протесту в селі  Семиполки  Київської області. У зв’язку з цим із 10:00 до 13:00 год  протестувальники перекриють трасу Київ-Чернігів.

Про це стало відомо із повідомлення  Служби автомобільних доріг у Київській області в соцмережі  «Фейсбук».

«За повідомленням виконавчого комітету Калитянської селищної ради, у зв’язку з проведенням громадськими активістами акції протесту 30 січня з 10:00 до 13:00 планується перекриття автомобільної дороги державного значення М-01 Київ-Чернігів –Нові Яриловичі км 55 с. Семиполки в районі вул. Київське шосе, 109 (Броварський район)», – зазначено в повідомленні.

Водіїв просять  врахувати цю інформацію.

Нагадаємо, мешканці Київщини, зокрема Броварів, не вперше перекривають  трасу задля  привернення уваги до своїх проблем. Зокрема, у листопаді 2014 р. мешканці багатоповерхівок у районі ТРЦ «Термінал» та «Ринку на Київській» перекрили вул. Київську з вимогою зробити  на цій ділянці дороги безпечний пішохідний перехід.

У  лютому 2015 р. невдоволені складною ситуацією в Дебальцевому та відсутністю будь-якої допомоги від командування рідні солдат та волонтери з Броварів заблокували автодорогу Бровари-Київ в районі КПП.

У лютому 2017 р. броварчани вимагали скасування підвищених тарифів на проїзд.

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply