Добірка гарних новин про коронавірус

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ледь не щодня Україна та світ «здригаються» від новин про COVID-19: різке зростання числа хворих, смерті старих і немічних людей, усе нові «проникнення» вірусу в країни та міста. Бровари – не виняток. На щастя, принаймні офіційно встановлених випадків у місті нема. Однак паніка і збентеженість громади відчувається на всіх рівнях. Утім, не все так погано. Зараз про коронавірус є немало й позитивних новин. І саме ними разом із Джеєм Заловітцем, редактором платформ HackerNoon і Festival Peak, ми поділимось у цій добірці. Переклад українською наводить Tokar.ua.

«Вірте чи ні, але ми знайшли антитіла, що блокують коронавірус. Але я надто старий, щоб стрибати на стіл від радості», – пояснює один з дослідників.

Китай закрив лікарні для хворих на коронавірус

В Ухані закрили останню з 16-ти тимчасових лікарень для хворих на  коронавірус. Про це повідомляє New York Times. Саме 11-мільйонний Ухань у січні був епіцентром епідемії, але завдяки суворим методам карантину, тепер у Китаї реєструють усе менше хворих. Вважають, що пік пандемії в регіоні минув. Нових пацієнтів недостатньо, щоб тримати відкритою для них хоча б одну окрему лікарню.

лікарня

Лікарня в Китаї зачиняється. Фото – New York Times

Плазма пацієнтів, що одужали від COVID-19, ймовірно, може лікувати інших

Антитіла з крові людей, що одужали від COVID-19, ймовірно, можуть використовувати для лікування нових пацієнтів та захисту тих, хто входить до груп ризику. Перші досліди з лікування вірусу з використанням антитіл, отриманих з крові людей, що одужали, змогли успішно побороти коронавірус в лабораторних умовах. Про це звітують дослідники Університету Джона Гопкінса з Балтимора, США.

Читайте також: Дезінфекція автомобіля: які місця варто обробляти, щоб запобігти поширенню коронавірусу

Apple знову відкрила 42 магазини в Китаї

Після більш ніж місяця карантину Apple знову відкриває всі 42 роздрібні магазини в Китаї. Магазини закрили на початку лютого, як запобіжний захід проти коронавірусу. Керівник компанії Тім Кук додав, що частина постачальників Apple відновили роботу фабрик на материковому Китаї. Серед них і найбільший постачальник деталей Foxconn, який також відновив виробництво у звичайному обсязі.

Індійським лікарям вдалося вилікувати коронавірус

Лікарі госпіталю Савай-Ман Сінгх в місті Джайпур успішно вилікували італійську пацієнтку з COVID-19, використовуючи комбінацію препаратів проти ВІЛ, свинячого грипу та малярії. Це – Лопінавір, Ретоновир, Озельтамівір разом з Хлорфенаміном, повідомляє India Times.

Пацієнтка, яка успішно вилікувалась, приїхала до Індії зі своїм чоловіком. Група італійських туристів з 23 осіб, де була сімейна пара, подорожувала туристичними напрямками Раджастану. Чоловік хворої заразився першим, коронавірус діагностували ще 3 березня, а 4-го дружина також отримала позитивний результат на недугу.

У Південній Кореї кількість нових випадків зменшується

За 18 березня в країні зареєстрували 93 нові випадки захворювання, поступово кількість нових інфікованих зменшується. Для прикладу, 13 – 15 березня їх було зареєстровано по 190 – 214 на добу.

Дослідники Медичного центру Еразмуса знайшли антитіла проти коронавірусу

Дослідники з медичного центру Еразмуса та Утрехтського університету в Нідерландах знайшли антитіла, що можуть боротися проти корона вірусу.

«Вірите чи ні, але ми знайшли антитіла, що здатні блокувати інфекцію SARS1 та SARS2. Інакше кажучи, вперше в історії дослідники знайшли антитіла проти коронавірусу.  Але я надто старий, щоб стрибати на стіл від радості», – професор клітинної біології Френк Гросвельд.

103-річна бабуся з Китаю повністю одужала

Китайська пацієнтка віком 103 роки повністю вилікувалась після 6-х днів лікування в Ухані, Китай. У жінки 1 березня в лікарні Ліюань медичного коледжу Тонджі в Ухані діагностували вірус. Вона була в критичному стані й не могла спілкуватися з медиками, коли її доставили до лікарні.

Головне фото – Chokniti Khongchum

Читайте також:

Поділіться.

Залиште відповідь