«Добудова» біля ЗОШ №7: громадськість чекає від «Альянсінвестбуду» варіанти підходу до школи

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У четвер члени робочої групи з питань забудови земельної ділянки по вул. Гагаріна, 21 поблизу торговельного центру «АТБ» отримали стоси документів. Слід зазначити, що друга зустріч була небагатолюдною, відтак присутні мали можливість задати запитання.

Керівник ТОВ «Альянсінвестбуд» був відсутнім на зустрічі. За словами Петра Бабича, забудовник послався на свою зайнятість, проте не виключив свою присутність на наступному засіданні.

Голова робочої групи ознайомив присутніх з відповідями, які надійшли від профільних відділів після першого засідання робочої групи.

Так, Петро Бабич повідомив, що нормативна грошова оцінка земельної ділянки згідно довідки відділу Держземагенства у м.Бровари становить 1864701 грн, а річна орендна плата становила 10% від зазначеної оцінки, тобто 186470,10 грн.

Крім того було доведено до відома присутніх про те, що до оформлення договору купівлі-продажу земельної ділянки забудовник сплатив 50% (418473,56 грн) встановленої вартості земельної ділянки. Графік розстрочення по виплаті залишку суми виглядає наступним чином:

Наразі відомо, що ТОВ «Альянсінвестбуд» уже сплатило 292931,66 грн з розстрочених сум.

Членам робочої групи було надано матеріали Звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки по вул. Гагаріна,21. Експертний звіт містить досить велику кількість інформації тому членам робочої групи потрібно більше часу для ознайомлення з ним. Замовником звіту була Броварська міська рада, висновок про експертну грошову оцінку земельної ділянки робило експертно-землевпорядне підприємство «Експертиза-Центр».

Виконуючий обов’язки начальника відділу архітектурно-будівельного контролю Віталій Корнет надав інформацію про те, що станом на 11.07.2017 року «повідомлення про початок виконання підготовчих або будівельних робіт, декларація про початок виконання підготовчих або будівельних робіт по вул. Гагаріна,21 в м. Бровари у Відділ не надходили».

Член робочої групи Ірина Нікітчина підняла питання щодо ознайомлення з генеральним планом міста 1979 року, але представник відділу містобудування та архітектури повідомила, що графічні матеріали, які просить член робочої групи у відділі відсутні. «З того часу (1979 року – прим. Т.Б.) змінилось чотири головні архітектори і креслення, як матеріальні цінності, не передавались».

Щодо можливості надання містобудівних умов ТОВ «Альянсінвестбуд» виконуюча обов’язки начальника управління та архітектури С.М. Батинчук зазначила, що у разі звернення забудовника з проханням про їх надання за відсутності Плану зонування територій містобудівні умови будуть надані на підставі діючого Генерального плану м. Бровари.

Цікавили присутніх подробиці розірвання договору оренди земельної ділянки з попереднім власником будівлі ТОВ «Аліго-Трейд», на що начальник земельного відділу зазначила, що це справа давня, проте там дійсно була несплата за договором оренди, тому міська рада оренду скасувала відповідним рішенням.

На наступне засідання депутат Ірина Веремчук запропонувала запросити заступника міського голови з гуманітарних питань Ларису Виноградову та начальника управління освіти і науки БМР Оксану Мельник для озвучення позиції щодо майбутньої забудови поблизу під’їзду до Броварської ЗОШ №7.

Нагадаємо, що навчальний заклад, перед центральним входом до якого забудовник планує звести шестиповерховий офіс з організацією 200 робочих місць, досить затребуваним і популярним серед батьків броварських школярів, оскільки є спеціалізованим навчальним закладом з досить високим  рівнем освіти. У минулому навчальному році середня наповнюваність класів становила 29,5 учнів, загальна кількість учнів – 1801, а школа постійно працює у дві зміни. Наприкінці цього навчального року 26 травня на «Останній шкільний дзвоник» до школи навіть завітали високоповажні гості — прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти та науки Лілія Гриневич, Надзвичайний і повноважний посол Китайської Народної Республіки в Україні Ду Вей та голова Київської ОДА Олександр Горган.

На прохання депутата на наступну зустріч організатори мають запросити власників мереж, оскільки в межах земельної ділянки 0,0941 га знаходиться у межах інженерного коридору комунікацій: ЛЕП, зв’язку, газопроводу, водогону, каналізування та тепломережі.

Крім того присутні просили на наступну зустріч забудовника представити візуалізацію своїх намірів, аби члени робочої групи та громадськість могли побачити межі запланованої забудови, межі приватної земельної ділянки ТОВ «Альянсінвестбуд» та варіанти підходу та під’їзду до школи, сусіднього будинку за номером 23, організації паркування та наміри щодо будівництва проїзду до вул. Гагаріна.

Наступного разу робоча група планує зібратись у середу 19 липня на 14-00 год.

Поділіться.

Залиште відповідь