Добудувати ЖК «Діамант»: влада шукає, хто візьметься

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Влада Броварів шукає забудовника, який завершить спорудження житлового комплексу «Діамант». Задля заохочення компанії їй готові виділити додатково ділянки під будівництва об’єктів комерційного призначення. Про це йдеться в оголошенні Броварської міської ради.

Як ідеться в повідомленні, житловий комплекс розміщений на вул. Київській, у 5-му мікрорайоні 4-го житлового району. На цей час необхідно завершити будівництво чотирьох багатоквартирних житлових будинків. Дані будівництва такі:

  • число квартир становить 544 (551), загальна площа 26936,69 кв. м.; загальна площа нежитлових приміщень становить 4120,03 кв. м;
  • інвестори (фізичні особи) внесли кошти за 264 квартири, загальною площею 12595,25 кв. м та 43 нежитлові приміщення загальною площею 1134,9 кв;
  • вільні до продажу: житловий фонд у 14341,44 кв. м та нежитловий фонд 2985,13 кв. м.

Задля заохочення здійснення вказаного будівництва для потенційного інвестора чи забудовника міська влада розглядає можливість виділення окремої земельної ділянки для будівництва об’єктів промисловості, складських приміщень, сервісного обслуговування, культурно розважального та іншого комерційного призначення.

Окрім того, місто розгляне пропозиції від забудовників щодо завершення спорудження багатоповерхової житлової забудови ЖК «Діамант», ідеться в оголошенні БМР.

Нагадаємо, скандал навколо зведення ЖК «Діамант» триває роками, об’єкт став довгобудом. Цього року в поліції повідомили, що на спорудженні нерухомості в Броварах украли 1,2 млн грн. Імовірно йдеться про один чи кілька з об’єктів забудовника Ярослава Клацуна, серед яких є і ЖК «Діамант».

Читайте також:

  1. Поцупив 1,2 млн грн на будівництві житла в Броварах – поліція
  2. Житлові афери Броварів: плюс одне незаконне будівництво
  3. У Броварах викрили кооперативну аферу: підозрюваним Дворському та Початковській загрожує до 12 років ув’язнення
  4. Забудовник обібрав вкладників майже на 2 млн грн. Імена, цифри, факти
  5. Почалося будівництво біля інфекційного та туберкульозного відділень лікарні. Громада схвильована
Поділіться.

Залиште відповідь