Доля земель Радіопередавального центру залежить від юридичного відділу міськради

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Учора об 11.00 продовжила своє засідання Тимчасова контрольна комісія по справі земель Радіопередавального центру.

Цього разу на засіданні вже були присутні депутати Аліна Дяченко («Демократичний Альянс») та Володимир Оксютенко («Єдність»), які були відсутні, але тепер на засіданні не було Бориса Дудка («Батьківщина»). Ще один депутат, Вадим Андрієвський (РПЛ) знову на засідання не прийшов.

Кворум тепер був.

Отож, члени комісії ухвалили рішення:

— підготувати юридичному відділу Броварської міської ради юридично-правовий аналіз ситуації;

— підготувати проект позовної заяви до суду, до якого, можливо, будуть вноситися поправки;

— прорахувати фінансовому відділу кошторис витрат на позовну заяву;

Аргументи частини депутатів звелися до того, що треба визначити — чи варта справа того, щоб за неї братися, щоб не перетворити її на піар та демагогію, іншої частини депутатів — до того, що потрібно зробити усе, що залежить від членів комісії на шляху до повернення земель Радіопередавального центру у власність громади. Спочатку на розгляд сесії, потім уже на розгляд суду. Але чи можна називати піаром та демагогією прагнення повернути землі у власність громади у той час, коли є всі шанси, що земля може залишитися у приватних руках, внаслідок сумнівних земельних операцій?

Фактично справа впирається у те, наскільки вчасно, якісно і совісно зроблять свою роботу юридичний та фінансовий відділи міської ради. Хочеться в це вірити…

Визначили члени комісії і часові рамки: до п’ятниці відділи повинні виконати протокольні доручення. Тоді ж, о 14.00 має відбутися наступне засідання.

Поділіться.

Коментарі закриті.