Донорів крові обіцяють безкоштовно обстежити в броварській лікарні

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Броварська багатопрофільна клінічна лікарня запрошує охочих стати донорами крові. Усі, хто погодиться, отримають безкоштовне обстеження на ВІЛ, гепатит В і С, сифіліс і антитіла до коронавірусу. Про це повідомляє завідувач відділення переливання крові медичного закладу Андрій Перевезенцев.

Як зазначив Андрій Перевезенцев, в лікарні приймають кров як від тих, хто перехворів на COVID-19, так і від «вільних» від коронавірусу. У першому випадку кров використовують для створення реконвалесцентної плазми. Таким чином донор бере участь в одному з методів лікування нової пандемічної вірусної недуги.

Як розповідає лікар, усі донори отримують безкоштовне обстеження на:

  • вірус імунодефіциту людини;
  • гепатит В;
  • гепатит С;
  • сифіліс;
  • антитіла до SARS-CoV-2.

Зі слів Андрія Перевезенцева, з 29 березня по 1 квітня коллектив відділення трансфузіології та клітинної терапії броварської лікарні прийняв 29 донорів. Із них 8 донорів – які перехворіли COVID-19.

Всі охочі стати донорами своєї плазми для лікування людей, які не можуть самостійно подолати вірус, можуть звертатися у відділення трансфузіології та клітинної терапії броварської лікарні (2-й поверх адмінбудівлі) за адресою: м. Бровари, вул. Шевченка, 14.

Контакти: тел./Viber: (098) 026-36-00, сайт: tab24.com.ua.

Читайте також

  1. У броварську лікарню потрібні донори крові, які подолали COVID-19
  2. COVID-19: із 5-го квітня в Броварах запроваджують суворіші обмеження. ПЕРЕЛІК
  3. COVID-19: броварську лікарню розвантажать. Куди переведуть хворих?
Поділіться.

Залиште відповідь