Допомогти хлопчику, на якого чекали 20 років

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Історія цієї родини вражає, надихає, додає віри, вчить співпереживати та вкотре нагадує, що ми – люди, і  сильні, лише коли разом. 

Антоша та Настуня в сім’ї броварчан Науменків – діти довгоочікувані. Понад 20 років Інна з чоловіком намагалися «завагітніти», об’їздивши всіх лікарів та цілителів. І коли Інні виповнилося 42 роки, за велику віру та терпіння Бог нагородив  подружжя відразу двома дітьми.

Інна з Настею та Антоном

Двійнята з’явилися передчасно у спосіб кесаревого розтину. Пологи були складними, і лікарі відразу попередили матір, що в сина через асфіксію можуть бути проблеми зі здоров’ям. Та  діти зростали і розвивалися нормально, тож батьки про сумні прогнози лікарів  забули. Перші дзвіночки, що з Антончиком щось не так, сталися в 7 місяців, коли хлопчик  мав уже сидіти, як його сестричка, однак тіло хлопчика не слухало. Після обстеження столичні лікарі поставили дитині невтішний діагноз: ДЦП, спастична диплегія (деформація хребта, суглобів, більшою мірою  враження обох ніг),  розумова відсталість. Однак Інна, яка втратила в автотрощі свою першу сім’ю – чоловіка та дитину, навіть не збиралася  приймати такий вирок лікарів, і розпочала боротьбу за здоров’я та повноцінне життя сина. Про те, як вчили всією сім’єю Антошу лазити, і тепер Інна згадує зі сльозами. І Антоша поліз! Нехай і в два роки. У пошуках спеціалістів із реабілітації для дитини, батьки об’їхали всю країну.

Щоб поставити Антончика на ноги, через кожні три місяці в родині Науменків збирали на реабілітацію всі заощадження. Однак ціни невпинно зростали, і сім’я вже не в змозі за ними встигнути: Інна не працює – доглядає за хворим сином, її чоловік, який очолює ОСББ у своєму будинку, самотужки  зібрати 19 тис. грн на чергову реабілітацію, яка буде вже у лютому 2019 року,  – не в силі. Саме таку суму виставили за черговий курс у Борисполі  в центрі реабілітації дитини «Вікторія», де два останні роки і лікується Антоша.

Пропустити реабілітацію – втратити попередні здобутки, а це  – зробити крок назад. А Антончик  через біль крокує тільки вперед, тож через 7 років наполегливої праці  пішов!

https://www.facebook.com/100009949307585/videos/vb.100009949307585/769426646732305/?type=2&video_source=user_video_tab

Місяць тому Антоші виповнилося 8 років. Попри прогнози лікарів, хлопчик зростає розумником: має гарну пам’ять, багато читає, цитує вірші, як справжній профі розуміється на комп’ютері. Антоша вчиться в 2 класі ЗОШ №6, і його  одна із найзаповітніших мрій  – затанцювати із сестричкою на своєму випускному. Для цього в нього попереду 8 років наполегливої праці та велике бажання. Задля здійснення своєї мрії він і терпить біль.

https://www.facebook.com/100009949307585/videos/vb.100009949307585/763502987324671/?type=2&video_source=user_video_tab

Невдовзі в кожну родину завітає Святий Миколай – чарівник,  який виконує дитячі  побажання. Та  його чари діють тільки  за спільної  підтримки. І якщо кожен із нас покладе до чарівного мішка Святого Миколая хоча б крихту, світ стане добрішим від Антошиних посмішок.

Картка Приватбанку – 4149  49 91 1894  2398  Науменко Інна Анатоліївна

Фото та відео – зі сторінки Інни Науменко із ФБ.

Поділіться.

Залиште відповідь