Допустиму норму захворюваності на грип перевищено — СЕС

Pinterest LinkedIn Tumblr +

1690 випадків захворювань грипом, гострими респіраторними захворюваннями та вірусними інфекціями. 42% з них, а це 712 випадків — становлять діти. Такі цифри (дані зареєстровані з 14-го по 21 січня) під час оперативної наради у міськраді озвучила головний лікар броварської санепідемстанції Олександра Вакарчук.

У порівнянні з попереднім тижнем відзначається зріст захворюваності на 853 випадки. Водночас, серед дітей, за словами головного лікаря СЕС, спостерігається зниження захворюваності — 46% попереднього тижня і 42% — останнього. Пов’язана така динаміка, за словами пані Вакарчук, з тим, що у школах призупинений навчальний процес.

Щодо показників захворюваності, то на 10 тис. чоловік 145 осіб є хворими, при нормі 98,7. Тобто, поріг захворюваності перевищено.

За словами головного лікаря СЕС, у навчальних закладах, на підприємствах та лікувально-профілактичних закладах посилено протиепідемічний режим, водночас, ситуація, за результатами щоденного моніторингу, стабілізується — якщо 21 січня було зареєстровано 319 випадків захворювання, то 22-го — 274, а 23-го — 121 випадок.

Щодо дошкільних навчальних закладів, то, за словами Олександри Вакарчук, вони працюють у підвищеному епідемічному режимі. Кількість відсутніх дітей, у зв’язку з хворобами становить 8%, але у них посилений епідемічний режим.

Також проводиться моніторинг травмованих та охолоджених під час зимового періоду. За тиждень (з 14-го по 21 січня) було близько ста осіб травмованих, 1 обморожений та 2 осіб з переохолодженням.

Поділіться.

Коментарі закриті.