Довгобуд на вул. Петлюри, 21-Б скоро мають передати Броварам

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Багатоквартирний будинок на вулиці Симона Петлюри, 21-Б за 2-3 тижні планують передати управлінню будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту Броварської міськради. Про це йдеться на сайті БМР.

20 листопада міський голова Броварів Ігор Сапожко провів чергову виїзну нараду на базі житлового комплексу-довгобуду «Т-фактор». На зустріч прибули фахівці УБЖКГІТ та інвестори, вказано в повідомленні.

Будинок-довгобуд на Петлюри, 21-Б

Також на нараді були присутні і представники компанії-забудовника БК «Атлант» на чолі з генеральним директором Вадимом Каганом.

Керівник компанії проінформував про готовність будинку до здавання в експлуатацію, а також порушив питання щодо підключення споруди до централізованого опалення. Щоправда, для цього 70 % мешканців мають погодитись сплачувати за ці послуги.

Нагадаємо, будинок на вул. Симона Петлюри, 21-Б почали споруджувати ще у 2006 році. Через рік забудовник ОП «Броварипромжитлобуд» без відома вкладників продав недобуд ТОВ «Північзахідтрансбуд». Компанії зібрали з інвесторів кошти, але завдяки передаванню прав власності створили ситуацію, за якої зведення зупинилося.

Недобуд на вул. Симона Петлюри, 21-б

Аби вирішити цю проблему місто провело конкурс та обрало забудовника – фірму «Атлант», яка і погодилась завершити довгобуд, указано в повідомленні. Як бонус фірма отримала можливість забудувати землю під теплицями на вул. Симона Петлюри, 28.

Але співзасновники «Атланту» відмовилися вкладати кошти в завершення будівництва на вул. Симона Петлюри, 21-Б. Добудувати взявся один із засновників «Атланту» – Вадим Каган, – ідеться на сайті Броварської міської ради.

Фото – Броварська міська рада

Читайте також:

  1. На будівництво корпусу молодшої ланки ЗОШ № 10 додали 80 млн грн за рахунок кредитування

  2. «До 17 млн грн на будівництво початкової ланки школи №10 ніхто, крім мене, стосунку не має», – Олег Іваненко. Відео

  3. На вул. Шевченка, 4-Б розпочато будівництво скверу. Відео

  4. Будівництво нового мікрорайону фактично почалося

Поділіться.

Залиште відповідь