Дружина екс-губернатора Київщини, звільненого за підозрою в корупції, каже, що той зник — ЗМІ

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уже колишній голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук пропав і не виходить на зв’язок. Про це в ефірі одного із загальноукраїнських телеканалів заявила його дружина Галина.

За словами пані Мельничук, востаннє вона спілкувалася з чоловіком близько 9 вересня о 16.30, після чого зв’язку з ним більше не було.

Нагадаємо, що за день до цього міністр МВС України Арсен Аваков повідомив, що заступника Мельничука Ігоря Любка спіймали на вимаганні та отриманні 200 тисяч гривень від підлеглої. Посередником у справі називають начальника управління Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА Юрія Пуденка.

За попередньою версією слідства, Мельничук та Любко запідозрили у незаконних махінаціях керівницю Департаменту АПК Київщини і почали вимагати в неї частину грошей, погрожуючи звільненням. У справі вже проводиться 13 обшуків у різних фігурантів справи включно з Мельничуком.

У заміському будинку, де того дня вже тривали обшуки з 4-ї ранку, Мельничука не було, а в самій будівлі, за словами його дружини, перебували чужі, озброєні люди, які нікого туди не впускали.

«Коли я дізналась, то подзвонила своїй мамі, вона прибула трошки раніше, я була далеко за містом з дітьми. Вони її не пустили в будинок, дуже некоректним тоном спілкувалися з жінкою і забороняли проводити якесь відео», — сказала пані Мельничук.

Також, за інформацією дружини екс-губернатора Київщини, до будинку не пустили її сусідів, а понятих ті, хто проводив обшук, нібито привезли з собою.

Пані Мельничук розуміє, що є звинувачення на адресу її чоловіка, але не сприймає навіщо винесли всю зброю, всі дитячі прикраси, понівечили всю мебель всередині.

«Сусідам вдалося хоч десь якось відзняти якісь фото, там можна побачити взагалі жахливу картину: розбитий весь посуд, понівечено всі меблі. Я не розумію і не вірю в те, що закидають моєму чоловіку, тому що він завжди пропагандує позицію Петра Порошенка, він проти корупції, ви можете опитати всіх голів ради, вони його підтримують про те, що він взагалі цим не займався», — сказала дружина екс-чиновника.

На сьогодні президент України Петро Порошенко уже підписав наказ про звільнення губернатора Київщини.

Поділіться.

Залиште відповідь