Двоє броварців представляють Україну на чемпіонаті із зимових видів спорту

Pinterest LinkedIn Tumblr +

13 січня у Ліллехаммері (Норвегія) розпочався чемпіонат світу із зимових видів спорту, де Україну представляють двоє броварців – подружжя Григорія Вовчинського та Олександри Кононової. Змагання є передостанньою змагальною сходинкою перед цьогорічними Паралімпійськими іграми в Пекіні.

Як зазначають ЗМІ з посиланням на Міністерство молоді та спорту України, до української збірної увійшли 25 спортсменів. За результатами чемпіонату спортсменів відбиратимуть для участі в Паралімпіаді у Пекіні. На змагання з трьох видів спорту прибули представники 32 країн світу.

Спортсмени змагалися в таких видах спорту: лижні перегони, біатлон, гірські лижи і сноуборд. Бровари представляють лижник Григорій Вовчинський і його дружина, багаторазова параолімпійська чемпіонка і переможниця багатьох престижних турнірів і змагань Олександра Кононова.

Григорій Вовчинський уже виборов бронзову медаль у класі стоячи серед чоловіків. А Олександра Кононова 15 січня завоювала «золоту» нагороду в гонці стоячи в біатлоні. 16 січня вона також стала третьою, здобувши «бронзову» нагороду.

Зимові Паралімпійські ігри 2022 року відбудуться в Пекіні (Китай) у березні. За інформацією на сайті Паралімпійського комітету, загалом організують змагання серед 15 видів спорту.