Дитячий садочок «Золотий ключик» 1 вересня не відкриється – вести туди дітей небезпечно

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Один із дитячих садочків міста Бровари з початком нового навчального року не відкриється. Про це стало відомо «Трибуні-Броварів» з кількох джерел.

Спочатку про те, що за проміжними підсумками перевірки навчальних закладів визначено, що один ДНЗ станом на 1 вересня не відкриється, розповів колишній голова Громадської ради при Управлінні освіти, голова Асоціації батьків міста Бровари Ігор Романенко.

«Як голова Асоціації батьків міста зазначу, такої негативної підготовки навчальних закладів до нового освітнього року як у 2017 році, мабуть, ще не було. Підготовку можна вважати провальною. Один дитячий садок точно 1 вересня не відкриється. Найцікавіше, що батькам і досі нічого не повідомляють і робиться вигляд, що все гаразд. Садочок знаходиться в аварійному стані», — розповів Романенко.

У розмові з «Трибуною-Бровари» цю інформацію підтвердив тепер уже колишній працівник Управління освіти Олександр Короленко, який відповідав за питання контролю за ремонтними роботами в навчальних закладах.

«Це відповідає дійсності. Йдеться про дитячий садок «Золотий ключик» (вул. Героїв УПА, 3А — прим. Т. Б.). Заклад у аварійному стані, оскільки там відбувається підтоплення фундаменту. Дітей у такий заклад вести небезпечно, а роботи по ліквідації недоліків можуть затягнутися до кінця вересня», — прокоментував Олександр Короленко.

«Я буду серед перших, хто не дозволить, щоб діти йшли у заклад, який в аварійному стані», — додав Ігор Романенко.

Триватиме перевірка навчальних закладів до 21 серпня включно. Нагадаємо, цього року комісію з перевірки очолюють заступник міського голови з гуманітарного напрямку Лариса Виноградова та начальник УОН Оксана Мельник. Здійснюється контроль за готовністю закладів без Громадської ради при Управлінні освіти, новий склад якої ще не сформований.

Поділіться.

Залиште відповідь