Екологічна карта: чи ефективно прибирають у Броварах сміттєзвалища після скарги? – ФОТО

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Уже декілька років на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України працює інтерактивна карта сміттєзвалищ. Кожен охочий може внести туди інформацію про нагромадження відходів, розкидане сміття, невивезені будівельні матеріали тощо. Під час оперативної наради 2 травня міський голова Ігор Сапожко поскаржився, що на екомапі нібито «виконані» об’єкти насправді не прибрані. Головна претензія виникла щодо стану справ у парку «Перемога». Ми вирішили перевірити відповідність інформації на інтерактивній карті.

Для дослідження наші журналісти відвідали об’єкти в парку «Перемога», які позначені як «виконані», тобто опрацьовані. Карту ми перевірили того самого дня – у середу, 2 травня. На наше здивування, більшість таких пунктів принаймні не перебували в тому стані, в якому були відповідно до скарг.

Хтось із мешканців поскаржився на не демонтований фундамент неподалік магазину «Бонус»

2 травня він був уже ліквідований, територія виглядала ось так

Багато скарг стосувалися невивезеного сміття. Однак, і цих опор не вдалося знайти на вказаному місці

Утім, більшість заявок на екологічній карті в парку «Перемога» перебувають із позначкою «в роботі». І тут ситуація виглядає так: не зроблено нічого.

Листя на Єврейському кладовищі лежить недоторканним як тоді, …

…так і зараз

Біля Покровської церкви…

…та біля туалету, що неподалік, багато-багато сміття…

…і воно так і лежить

Варто зауважити, що зараз у парку триває спорудження нового спортивного стадіону. Можливо, саме цим можна пояснити велику кількість будівельного сміття та викорчуваної рослинності навколо. Майже все це не позначене на екологічній карті.

Слід зазначити, що під час  оперативної наради керівник КП «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко не відповів на претензії міського голови. Водночас Ігор Сапожко, вказуючи на невідповідність виконання на карті та за фактом, посилався на перевірку, яка була здійснена представниками спецвідділу з питань благоустрою УЖКГ Броварської міської ради. Керівники цієї установи не знайшли можливості поспілкуватися з журналістами «Трибуни-Броварів».

Поділіться.

Залиште відповідь