У четвер, 14 вересня, у стінах міської ради відбулося засідання постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, житлово-комунального господарства та благоустрою. З восьми членів комісії були відсутні на засіданні Максим Семенов та Андрій Саук.

Перші кілька питань стосувались змін щодо статусу чи балансоутримувача майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади. Більшість проектів рішення були підтримані без змін, але були й такі, що викликали обговорення та уточнення.

Першим депутати розглянули питання надання дозволу на списання комунального майна. Списанню підлягає майно, що перебуває на балансі Броварської загальноосвітньої школи №2 – головним чином це комплекти (системний блок+монітор) згідно додатку. Та окремий перелік майна, яке належить Управлінню освіти та науки БМР та підлягає списанню: ЗОШ№3, ЗОШ№5, НВК, централізована бухгалтерія, ДНЗ «Зірочка», «Барвінок», «Червоні вітрила», «Катюша». Голова комісії Борис Дудко наголосив на необхідності огляду запропонованого до списання майна, тому після проведення об’їзду на погоджувальній раді буде надано інформацію щодо доцільності такого списання.

«Без змін» підтримали присутні на комісії депутати проекти рішень, що передбачають передачу на баланс КП «Броваритепловодоенергія» обладнання котельні по вул. Київській, 296-б (ТОВ «ХОРОС») та мережі напірної каналізації від КНС№9 до ЖБК «Діамант» (ТОВ «Будстандартінжинірінг»).

Надання згоди на прийняття до комунальної власності світлофорів, що знаходяться у державній власності у сфері управління Міністерства внутрішніх справ України та на балансі державного підприємства Міністерства внутрішніх справ України «Розвиток» (згідно переліку) депутатами-комунальниками також було підтримано. По факту ці світлофори давно використовуються в місті за «цільовим призначенням» і навіть ремонтуються за кошти міського бюджету.

Одноголосно погодили присутні депутати і пропозицію передати  на баланс та обслуговування ПрАТ «Київобленерго» трансформаторні підстанції, розподільчі пункти, кабельні лінії та  електричні мережі у зв’язку з тим, що свого часу дані об’єкти не були взяті на баланс КП «Бровари-Благоустрій» (рішення БМР №1504-57-06 від 06.08.15р.).

Хоча зовсім недавно деякі депутати на позачерговій сесії 03.04.17 року ладні були навіть вдатись до радикальних дій проти монополістів у енергетичній сфері. Зокрема, депутат Микола Зінченко під час сесії навіть пропонував створити звернення  щодо націоналізації всіх обленерго, газових розподільних мереж та інших стратегічних об’єктів. «Під час війни стратегічні об’єкти мають бути в державі» – зазначив депутат. Сьогодні ж депутати з комунальної комісії одноголосно підтримали рекомендаційне рішення про передачу на баланс приватній структурі (ПрАТ «Київобленерго») комунальне майно. Мабуть, «націоналізація» переноситься на невизначений строк!?

У продовженні засідання депутати підтримали затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища, яка буде складатись з двох блоків:

  1. Реконструкція каналізаційних очисних споруд, розташованих на землях Красилівської сільської ради Броварського району із збільшенням потужності з 22 тис. куб.м до 37 тис. куб.м.
  2. Заходи щодо контролю стану атмосферного повітря.

Обидві програми масштабні  та потребують залучення різних джерел фінансування. Заходи програм головним спеціалістом БМР з питань екології Юрієм Жимайловим були названі лише першими кроками щодо покращення екологічного становища.

Одноголосно «за» визначились депутати й зі змінами у кошторисі витрат на утримання  об’єктів житлового фонду та благоустрою. На реалізацію завдань та проектні роботи передбачається додаткове фінансування у розмірі 1794,00 тис. грн.

Схвалили члени комунальної комісії доповнення до переліку інвесторів, які мають право на отримання у власність квартир після введення в експлуатацію «горе-довгобуду» по вул. С.Петлюри, 21-Б. Та погодили додаткове виділення коштів на заробітну плату та оплату енергоносіїв КП «ОРЦ» у розмірі 400 тис. грн.

Додатковим питанням на засіданні розглядали проект рішення, який стосується робочого місця депутата Кулініч. Доповідала по суті питання ініціаторка проекту – Тетяна Крилова. Присутні зазначили, що необхідно було б заслухати позицію Людмили Кулініч, яка з легкої руки колись «рідної» фракції та за підтримки рішення депутатами може опинитись у кінці сесійної зали. Згадували присутні й нещодавні зміни місць й інших депутатів, зокрема, Юрія Чередника, проте його «відсаджували» за власним бажанням. На питання, чи не заважає фракції Самопоміч своєю присутністю ще один «утікач» – Максим Семенов, Тетяна Крилова відповіла: «Максим сидить майже з «радикалами», а Кулініч займає «центрове» місце, яке раніше належало голові фракції». Прийняти рішення по суті питання  у комісії не вистачило голосів.

Останнім заслухали присутні звернення мешканця міста Миколи Мадича, яке стосувалось спортивного комплексу «Металург» та запропонували винести його на розгляд сесії.

Наступне засідання депутатської комісії відбудеться 15.09.2017 року о 9:00.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: