Трибуна – Бровари

Екс-депутат Василенко: «У броварської «Самопомочі» стратегії не буде, бо немає порозуміння»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Фракція «Самопоміч» у Броварській міській раді визначилася зі своїм головою і оголосить його прізвище на найближчій сесії. Про це «Трибуні-Бровари» у розмові повідомило відразу кілька депутатів «біло-зелених».

Водночас народні обранці відмовилися озвучувати прізвище новообраного керівника фракції, хоча, як стало відомо виданню, йдеться про депутата міської ради Тетяну Крилову. Пані Тетяна обрана головою фракції за підсумками засідання команди «Самопомочі», яке відбулося 11 квітня. З власних джерел «Трибуні-Бровари» стало відомо, що це рішення не було одностайним і знайшлися члени команди, які або були проти, або не голосували.

Сама пані Крилова у розмові з кореспондентом пообіцяла, що на сесії 11 травня «Самопоміч» зробить заяву про голову фракції, але коментувати інформацію щодо своєї кандидатури відмовилася. Зазначимо, що деякі члени команди хоч і ввічливо, але дуже наполегливо намагалися дізнатися, звідки у «Трибуни-Бровари» інформація щодо Крилової, оскільки вона була «внутрішньою».

Своїм баченням на призначення поділився колишній депутат міської ради і екс-голова місцевої фракції «Самопоміч» Андрій Василенко, для нього таке рішення стало «цікавим». «Побачимо, що буде. Як кажуть, курчат рахують восени. Так співпало, що й справді восени побачимо результати такого призначення (посміхаючись — прим. Т. Б.). Скажу лише, що у «Самопомочі» у Броварах не буде якоїсь стратегії розвитку.

Андрій Василенко.

Для мене це стало новиною, що у фракції з’явився голова і як його обирали — мені невідомо. Але краще якщо голова є, аніж якби не було зовсім. Стратегії якоїсь у команди не буде, оскільки між її членами всередині немає порозуміння», — висловив думку Андрій Василенко.

Нагадаємо, що у Броварську міську раду фракція «Самопоміч» увійшла виборовши п’ять мандатів. Попри те, що фракція позиціонувала себе як нейтральна і не називала себе демократичною, голосуваннями все ж депутати засвідчували, що знаходяться в опозиції до «старої» влади.

Далі з лав «Самопомочі» був виключений депутат Максим Семенов за голосування на сесії урозріз із позицією фракції.

Під час провалу голосування за проект рішення щодо електронної системи закупівель «Прозорро», коли вирішальним став голос Тетяни Крилової, на той час голова фракції Андрій Василенко демонстративно залишив зал. А ще через певний час Василенко оголосив про складання депутатського мандату.

Під час підсумкової прес-конференції за 2016 рік розчарування тим, що не вдалося утримати «демократичну більшість» опозиційну до міського голови висловили лише депутати Андрій Василенко та Володимир Чаюн.

Володимир Чаюн.

Поділіться.

Залиште відповідь