Електронна система «І-Бровари»: депутатам невідомо про напрацювання Крилової

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Блок, який стосується сфери медицини в муніципальній електронній системі «І-Бровари» уже майже напрацьований, і документи по напрацюваннях практично готові.

Таку інформацію під час робочої наради з керівниками управлінь та відділів Броварської міської ради повідомила ініціатор проекту депутат Тетяна Крилова, наголосивши, що робота проводилася спільно з депутатами. Для написання проекту електронної системи тепер потрібна інформація, побажання та зауваження від управлінь та відділів.

Методика отримання інформації від виконавчої гілки міськради полягатиме в розсилці анкет, де потрібно буде в довільній формі відповісти на уніфіковані запитання. Мета в тому, щоб кожен відділ та управління міськради надали свої бачення цієї електронної системи — якою вона має бути, яку інформацію вона має компонувати, які функції виконувати. Далі з кожним відділом та управлінням будуть проводитися окремо круглі столи.

Розповідаючи про переваги такої електронної системи, пані Крилова навела приклад запису дітей до дитячого садочку, а саме, що завдяки таким інноваціям можна буде записувати дітей до ДНЗ з особистого електронного кабінету. Цікаво, що з боку представників виконавчої гілки влади зауважили, що така система запису до дитсадків уже давно існує. На це пані Тетяна відповіла: «Ось тому ми і зібралися, щоб розібратися — що саме нам потрібно».Тож у підсумку залишилося незрозумілим — був її аргумент щодо дитсадків переконливим чи навпаки –недоречним?

Презентувати програму пані Крилова відмовилася, пояснивши, що за відсутності фахівців зробити цього не зможе.

«Трибуна-Бровари» попросила депутатів-членів робочої групи з опрацювання концепції муніципальної інформаційної системи «І-Бровари» розповісти, які вже є напрацювання по цій системі?

Вадим Андрієвський, РПЛ:

— Я не можу поділитися жодними враженнями, оскільки не був присутній на цьому засіданні. Зазначу лише, що це корисна справа і потрібна — впроваджувати таку систему в місті.

андриевський

Вадим Анлрієвський

До сьогоднішнього засідання робоча група збиралася, але на той час я до неї не входив. Мене пізніше долучили до її складу.

Робоча група збиралася з фахівцями і напрацьовувала.

Олег Берестовий, «Демократичний Альянс»:

— Я не в курсі, чим займається ця робоча група. Я не ходжу на її засідання.

Берестовий-12

Олег Берестовий

На переконання нашої фракції, у місті є актуальніші проблеми, на розв’язання яких треба витратити 19 мільйонів гривень.

Андрій Лопатюк, позафракційний:

— Яка це інформація, повідомити не можу, оскільки робоча група хоч і працювала, але мені невідомо, що вони збиралися напрацьовувати — я не брав у тому участі.

Останній раз, коли ми зустрічалися, тоді фахівці з лікарні і ми, депутати, обговорювали питання. Після того нам просто на пошту скинули напрацювання, але вони не були узагальнені.

лопатюк

Андрій Лопатюк

Я на електронній пошті маю певні напрацювання лише деяких депутатів, але, не узагальнені.

Тобто докладної інформації у мене поки що немає. Треба звертатися до тих, хто говорив. Хай вони розповідають про напрацювання робочої групи та хто їх узагальнював. Я в узагальненні інформації участі не брав.

Олег Шевчук, «Свобода»:

— Я на засіданні не був і про що там говорилося не знаю.

шевчук

Олег Шевчук

Напрацювань по цій системі я не бачив. Не долучався і до розробок. На попередні засідання я ходив, але нового чогось я не пропонував. Треба для початку ознайомитися з напрацюваннями, які зробила депутат Тетяна Крилова.

Сергій Батюк, «Солідарність»:

— Як я можу вам дати напрацювання, якщо я не був на засіданні?

Було одне попереднє засідання, але воно абсолютно жодного результату не дало. Жодних конкретних напрацювань там озвучено не було.

Можливо, Тетяна Крилова там щось і озвучила, але конкретних якихось напрацювань не було.

Наскільки мені відомо, пані Тетяна зараз здійснює збір інформації для системи «I-Бровари». То про які напрацювання може йти мова?

батюк

Сергій Батюк

Ми говорили щодо системи, що спочатку ми бачимо, яким чином вона повинна працювати. Тим більше, наголошувалося, що систему «I-Бровари» будуть вводити поступово, не всю одразу, а починаючи з медицини. Пані Крилова про це казала в першу чергу. А вже після цього, зважаючи, наскільки система буде ефективно працювати, будемо дивитися, чи є сенс впроваджувати цю систему далі.

І головне: чи є у нас в місті гроші на впровадження такої системи? Тому що витратити 13 мільйонів гривень на впровадження цієї системи нам громада не дозволить. І в цьому немає жодної необхідності.Я не бачу, на що там можна витратити 13 мільйонів.

Тетяна Крилова, «Самопоміч»:

— Після першої робочої зустрічі, яка відбулася після сесії, ІТ-фахівцями була розроблена анкета для медичних закладів для отримання інформації, яка необхідна для розробки технічного завдання.

Була зібрана інформація у представників первинної і вторинної ланки медицини. Щоправда, її ми ще не представляли.

krylova-3

Тетяна Крилова

Паралельно ми зібрали інформацію з фінансового управління — скільки коштів перераховано містом на медичні заклади, по загальному фонду і спеціальному, зокрема, на будівельні роботи.

Тепер потрібно проаналізувати чи потрібні в цій системі інші напрямки. А тому ми збираємо інформацію з усіх відділів та управлінь міської ради.

Зараз у нас готується два документи. Перший — вирахування, скільки коштів ми зекономимо за цієї системи, тобто техніко-економічне обґрунтування. Другий —напрацювання лікарів з ІТ-фахівцями, в яких враховані побажання цих лікарів. Ці документи практично готові, і наступним етапом стане зустріч робочої групи саме з депутатів, на якій ми вирішуватимемо — що будемо робити з цими документами. Плануємо суто депутатську групу зібрати у четвер 30 вересня.

Затримка в часі відбулася тому, що Броварська ЦРЛ через об’єктивні причини дуже довго збирала інформацію.

З депутатами ж ми проаналізуємо напрацювання і дійдемо до якогось висновку. Можливо, ми зупинимося лише на медицині, а може будемо розвивати й інші напрямки.

Ще один член робочої групи, депутат від «Єдності» Людмила Темченко, яка є завідуючою амбулаторії № 1 комунального закладу міської ради «Броварський міський центр медико-санітарної допомоги» і яка апріорі могла б дати фаховий коментар, спочатку, посилаючись на занятість по роботі, попросила набрати її пізніше, але потім слухавку не брала.

Поділіться.

Залиште відповідь