28 Nov 2020, 4:44 AM (GMT)

Коронавірус в Україні

709,701 Інфіковано
12,093 Померло
335,135 Одужало

Еліна Іващенко здобула гран-прі на Всеукраїнському фестивалі «Чорноморські ігри-2018»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Переможниця «Голос-діти-2016»  броварчанка Еліна Іващенко  здобула чергову перемогу – гран-прі на Всеукраїнському фестивалі «Чорноморські ігри-2018».

Журналісти «Трибуни» зв’язалися з Еліною, щоб розпитати її про подробиці перебування у Скадовську, де в суботу, 28 липня, відбувся фінал XVI Всеукраїнського благодійного фестивалю «Чорноморські Ігри-2018», а наступного дня, в неділю, діти, які посіли перші місця у своїх категоріях, змагалися за гран-прі. Наразі Еліна готується повертатися додому, тож розмовляти їй було не дуже зручно. Дівчина лише повідомила, що співала пісню «Слухаю» (Listen), подякувала за привітання з черговою перемогою та попросила перенести інтерв’ю на пізніше – після її повернення.

Як повідомляє «Обозрєватєль», на XVI Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль “Чорноморські Ігри” в цьому році зареєструвалося 563 конкурсанти. Після 2-х відбіркових турів у півфінал пройшло 50 вокалістів і вокальних груп дітей у віці від 6 до 16 років. 28 липня у фіналі конкурсу 16-річна Еліна Іващенко здобула перемогу в номінації «Дівчата. Старша група», а вже наступного дня в нелегкій боротьбі отримала найвищу нагороду – гран-прі престижного вокального фестивалю.

Під час виступу

Оцінювало виступи конкурсантів журі у складі Валентина Коваля – члена Національної ради з питань телебачення і радіомовлення; Руслана Квінти – композитора, музичного продюсера; Олександра Пономарьова – Народного артиста України, співака, композитора; Альони Савінової – директорки музичної школи А+, викладачки вокалу; Натели Чхартішвілі-Зацаринної – генеральної продюсерки каналу М1; Олени Мозгової – продюсерки; Віталія Дроздова – генерального директора “Хіт Fm”; Романа Мухи – продюсера телеканалу М2 та Надії Дорофеєвої – солістки гурту “Время и Стекло”.

Як прокоментував «Обозрєватєлю» Руслан Квінта, «цьогорічний фестиваль кардинально відрізняється від попередніх: він більш масштабний. Відбір був жорстокий – конкуренція зросла вдвічі, а учасники стали набагато сильніші. Приємно бачити, що діти розвиваються та рухаються вперед. Вони починають працювати як справжні артисти і я впевнений, що згодом вони виступатимуть на одній сцені з професіоналами».

Пульсоксиметр

Для тих, хто не дивився прямої трансляції фестивалю, пропонуємо послухати переможний виступ талановитої броварчанки.

Поділитись

Про Автора

Броварчанка, журналіст "Трибуна-Бровари"

Leave A Reply