Факельна хода у Броварах: очікують учасників з інших міст

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У суботу, 8 жовтня, у Броварах відбудеться анонсована факельна хода, організаторами якої виступають активісти МГО «Моноліт 1044», ГО «С14», ВГО «Сокіл». Стартує хода з майдану Свободи.

За словами організаторів, мета акції — «привернути увагу української громадськості до проблеми політв’язнів в Україні».

Якщо конкретніше, учасники факельної ходи виступлять на підтримку мешканця Кам’янця-Подільського Сергія Крайняка, котрий перебував на місці кровопролитних заворушень поблизу Верховної Ради, що мали місце 31 серпня минулого року, й відтоді перебуває в Лук’янівському СІЗО м. Києва. Нагадаємо, тоді один боєць Національної гвардії загинув від вибуху гранати на місці, ще троє — пізніше від травм. Сергію Крайняку висловлена підозра у скоєнні злочину і вжито запобіжний захід — перебування під вартою до 29 жовтня.

Як повідомив «Трибуні-Бровари» один із організаторів ходи голова Київського обласного осередку ВГО «Сокіл» Сергій Нечипоренко, місце і час проведення ходи — субота, 19.00, Бровари — не має особливого смислового чи символічного наповнення. «Головна мета заходу — привернути увагу громадян до проблеми політв’язнів, і не важливо, в якому місті це буде зроблено», — розповів Сергій Нечипоренко.

На запитання: хто братиме участь у заході — місцеві чи приїжджі, Сергій Нечипоренко відповів: «Звичайно, основна частина учасників — мешканці Броварів. Але очікуємо приїзду небайдужих громадян із інших міст України».

Попереднього разу хода була за своїм характером дещо неоднозначна: галаслива, із застосуванням піротехнічних засобів, які кидали у бік відділку броварської тоді ще міліції.

Станіслав ДИКИЙ

Поділіться.

Залиште відповідь