Фільм, який знімали на броварському стадіоні, отримав у США дві премії

Pinterest LinkedIn Tumblr +

29-31 січня в США на кінофестивалі Flathead Lake International Cinemafest була представлена українська стрічка, яку знімали зокрема і в Броварах. Драма про українську спортсменку отримала на кінофестивалі дві премії, повідомляє Громадське.

Відкрив конкурсну програму кінофестивалю Flathead Lake International Cinemafest український фільм «Пульс». Ця спортивна драма заснована на реальних подіях.

Журі високо оцінило картину і «Пульс» отримав дві премії: кращий фільм і кращий режисер (Сергій Чеботаренко).

Фильм «Пульс»

Сергій Чеботаренко – режисер кінострічки «Пульс»

Раніше «Трибуна» відомляла, що найтриваліший знімальний період відбувся саме в нашому місті на стадіоні «Спартак».

Фильм «Пульс»

Зйомки в Броварах

Загалом у цьому фільмі в Броварах знялося близько 150 мешканців нашого міста, із них близько сотні – це актори масових сцен, ще близько 40 учасників узяли участь у групових, міні-групових та невеликих епізодах. Це глядачі, перехожі, пасажири, бігуни, стрибуни, футболісти, атлети, метальники диску. До знімального процесу були залучені спортсмени Броварського вищого училища фізичної культури та Київської обласної школи вищої спортивної майстерності, а також дитячих театральних студій міста.

Дві дівчинки з Броварів узяли участь у фінальних знімальних сценах на НСК «Олімпійський», який перетворився за сюжетом на головну трибуну пекінської Олімпіади-2008, коли Оксана Ботурчук завоювала медалі та стала чемпіонкою світу.

Сергій Чеботаренко та Наталія Бабенко

Про що фільм?

«Пульс» – біографічна спортивна драма про українську легкоатлетку Оксану Ботурчук, яку в стрічці зіграла Наталія Бабенко.

За сюжетом юна спортсменка живе в невеликому містечку і мріє про Олімпійські ігри. Але страшна автокатастрофа, здавалося, ставить хрест на її надіях. Дівчина втрачає зір. Проте вона не здається і доводить, що у справжньої мрії не буває перешкод.

Хто така Ботурчук?

Оксана Бутурчук народилася 12 вересня 1984 року в Нікополі. У дитинстві її сім’я потрапила в ДТП і у дівчинки пропав зір. Згодом зір частково відновився, але про великий спорт мови і бути не могло. Оксана не здавалася. Добитися своєї мрії допомогли їй паралімпійські змагання.

Оксана Бутурчук

Ботурчук – чемпіонка Паралімпійських ігор-2008 в бігу на 100 метрів. В її активі також срібні медалі Ігор у Пекіні-2008, Лондона-2012 і Ріо-2016, «бронза» Олімпіади-2012 на дистанціях 100, 200 і 400 метрів.

Прем’єра

Передбачалося, що прем’єра фільму відбудеться ще навесні 2020 року, однак через карантинні обмеження, пов’язані з COVID-19, показ першої спортивної драми перенесений на весну 2021 року.

ФОТО – Громадське

Читайте також:

  1. 21 червня в Броварах зніматимуть фільм «Пульс». Потрібні актори

  2. Як створити «Броллівуд» або чому Бровари – це  місто нереалізованих можливостей

  3. Броварський стадіон покажуть на міжнародному кінофестивалі в США

  4. Фільм про поранених українських бійців за участі броварця покажуть у Франції. ТИЗЕР

Поділіться.

Залиште відповідь