Фракція Іваненка та Сімутіна в обласній раді закликає до створення коаліції

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Київська обласна територіальна організація політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність», яка отримала найбільшу кількість голосів виборців на місцевих виборах до Київської обласної ради закликала депутатів від ВО «Батьківщина», «Об’єднання Самопоміч», ВО «Свобода» та інших демократичних сил, представлених у новій Київській обласній раді, об’єднатися в широку коаліцію.

Таку інформацію з посиланням на заяву голови Київської обласної територіальної організації БПП «Солідарність» Лева Парцхаладзе розповсюдила прес-служба організації.

«Закликаємо стати провідниками інтересів жителів Київщини, консолідувати свої сили заради продуктивної роботи та проведення подальших позитивних змін у Київському регіоні.

У наших силах зробити все для того, аби відбувся відкритий діалог між партіями, які отримали вотум довіри наших виборців, аби ми змогли спільно розробити програму дій для рішучої боротьби з корупцією, розвитку економіки регіону, підвищення соціальних стандартів та якості життя населення.

Ми не конкуренти за голоси виборців — ми колеги, ми можемо створити єдину команду, що візьме на себе відповідальність за проведення реформ у Київській області, за їх результат», — говориться у повідомленні прес-служби.

Нагадаємо, що Київської обласної ради по списку БПП «Солідарність» від Броварів пройшло два депутата — Олег Іваненко та Роман Сімутін. Ще один депутат від Броварів — Олексій Дорошенко — пройшов до обласної ради від партії «Самопоміч».

Розподіл мандатів у Київській облраді серед кандидатів від політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»:

 1. Парцхаладзе Лев Ревазович
 2. Кузьменко Руслан Олександрович
 3. Юрович Наталія Миколаївна
 4. Шандра Володимир Миколайович
 5. Балагура Олег Вікторович
 1. Горган Олександр Любомирович
 2. Джужик Леонід Петрович
 3. Цагареішвілі Жора
 4. Глиняний Леонід Петрович
 5. Скрипа Василь Ілліч
 6. Єрко Галина Георгіївна
 7. Семенова Тетяна Миколаївна
 8. Іваненко Олег Валерійович
 9. Одинець Владислав Іванович
 10. Федорченко Сергій Миколайович
 11. Карлюк Віталій Іванович
 12. Ступак Іван Іванович
 13. Мазурко Максим Олександрович
 14. Соболєв Вячеслав Олександрович
 15. Лірник Гліб Андрійович
 16. Пещерін Андрій Євгенович
 17. Сімутін Роман Вікторович
Поділіться.

Коментарі закриті.