І цього разу в змаганні беруть участь п’ять команд – «Беркут», «Бровари», «Металург», «Юніон» та «Юнісеф».
Турнір розпочався 15 червня матчем «Беркута» й «Металурга».
Всі поєдинки відбуватимуться на двох стадіонах – «Спартак» і БВУФК.
Що цікаво: проведення змагання на першій арені зі згаданих є звичним явищем, натомість друга до останнього часу не використовувалася «за призначенням». Очевидці запевняють, що вона й досі в не ідеальному стані: треба чимало попрацювати над газоном і місцями для глядачів.
На завершення ще один цікавий факт: якщо міська федерація футболу за сприяння самих клубів доклала чимало зусиль для того, щоби футбол у Броварах не сконав, то, міська влада залишається осторонь процесу: на матчі-відкритті сезону не був помічений жоден її представник…
У футбольному світі, коли хтось робить вигляд, що не почув про ту чи іншу подію або інформацію, кажуть: зробив “фінт вухами”.
