«Гаражний Майдан» вирішив йти до прокуратури та Сапожка

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У Броварах буде створено громадську організацію «Чесні Бровари», яка займатиметься відстоюванням інтересів власників погребів, гаражів та вирішувати «інші нагальні проблеми територіальної громади».

Про це стало відомо за підсумками чергового «гаражного Майдану», який відбувся 4 грудня на центральній площі міста — Майдані Свободи. Ініціатором, а у підсумку і головою організації, став колишній секретар міської ради депутат Олексій Здоровець.

Головною ідеєю зібрання стала позиція, що влада займається демонтажем металевих конструкцій та погребів незаконно. Тобто, якщо гаражі стояли, нехай навіть і незаконно, більше десяти років, значить, влада де-факто визнала їх законність. Звучали також думки про те, щоб надати власникам гаражів альтернативну ділянку землі, де можна було б розмістити металеві конструкції.

Якщо інформація про те, що гаражі демонтують і вивозять у невідомому напрямку звучала і раніше, то цього разу ініціатори закликали присутніх зібрати письмові заяви та свідчення про такі факти і долучити до звернення до прокуратури. На думку власників гаражів та ініціаторів зборів, комунальні служби та спецвідділ з контролю за благоустроєм вивозять металеві конструкції у невідомому напрямку і банально здають їх на металобрухт.

«Трибуна-Бровари» звернулася за коментарем до в. о. начальника спецвідділу Олега Єжакова із запитанням: «Чому роками гаражі та погреби не демонтували, а почали це робити саме зараз? Прокоментуйте позицію власників гаражів, що влада де-факто визнала законність металевих конструкцій у місті».

«Що було до мого приходу на цю посаду, я не знаю. Не можу і не хочу коментувати роботу своїх попередників на цій посаді. Я став до роботи зараз і виконую свою роботу. Ми припинимо демонтаж гаражів лише тоді, коли будуть законні рішення про це або буде скасовано рішення виконкому», — сказав Єжаков.

Зазначимо, що на зустріч також прийшли депутати «Свободи» Олег Шевчук та Сергій Бойко, які, як розповіли «Трибуни-Бровари», були запрошені апаратом міської ради. Депутати інших фракцій «демократичного крила», які були помічені на акції, повідомили, що їх апарат ради не запрошував, але вони прийшли з цікавості.

Під час зібрання, де визначалося керівництво новоствореної організації, секретар та виконавчий комітет, депутати «Свободи» взяли слово і нагадали присутнім про неоднозначну ситуацію — аферу з тепловими лічильниками, де фігурували імена депутата Олексія Здоровця та лідера ГО «Комітет громадського самоврядування Київщини» Тетяни Нємчиної. Основний меседж Олега Шевчука та Сергія Бойка полягав у тому, що не можна створювати ГО «Чесні Бровари», якщо сам Здоровець вчинив щодо Броварів нечесно, обікравши місто на 3 мільйони гривень. Однак, учасники «гаражного Майдану» не захотіли їх слухати.

У підсумку було вирішено «йти далі» двома шляхами: подати спільну заяву до Броварської прокуратури та ще раз зустрітися з міським головою Ігорем Сапожком для обговорення вищезгаданої проблематики.

З огляду на аферу з лічильниками та втечу із сесійної зали, не виключено, що й цих людей екс-секретар «кине», використавши конфлікти для власного піару.

Поділіться.

Залиште відповідь