Гендерні аспекти: чоловікам легше знайти роботу на Київщині, ніж жінкам

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

За перші пів року 2020-го 33,2 тис. осіб скористалися послугами Київської обласної служби зайнятості. Більше половини з них – жінки. Однак знайти роботу таким чином змогли 62 % чоловіків, у той час як серед жінок – 38 %. Про це повідомляє Київоблдержадміністрація з посиланням на дані обласного центру зайнятості.

Як зауважують чиновники, більшість шукачів роботи (55 %) – жінки. Однак фахівці центру зайнятості допомогли знайти роботу лише 38 % із них (4,5 тис. осіб). Серед чоловіків працевлаштували майже вдвічі більше –  62 % (7,3 тис. осіб).

Водночас у центрі зайнятості вказують на ймовірну причину таких даних. Мовляв,  найактуальніші вакансії на Київщині розраховані на фізичну чоловічу працю.

Так, протягом січня – червня 2020 року роботодавці активно шукали працівників з обслуговування й експлуатації та представників найпростіших професій. Серед найпопулярніших: водії, підсобні працівники, вантажники та трактористи-машиністи.

Однак жінки активно шукають роботу та опановують нові горизонти, повідомляють в обласному центрі зайнятості. Більшість безробітних жінок (54 %) отримують профорієнтаційні послуги. Зокрема – беруть участь у вебінарах, користуються освітніми платформами, які пропонує служба зайнятості.

Наприклад, станом на 24 липня, бажання навчатися на платформі Сoursera виявили 348 безробітних, зареєстрованих в Київській обласній службі зайнятості. З них – 258 жінок та 90 чоловіків, зауважують чиновники.

Фото – everthought.com.au

Читайте також

  1. Трибуна-Бровари – «золотий» призер змагань на гендерну чутливість серед інтернет-видань Київщини
  2. Сьома конференція LED Bro: бірюзові організації, сексуальна освіта, батьківство, стартовий капітал та гендер
  3. Хода за сім’ю: не проти трансгендерів, а за – здорову родину, – ФОТО
  4. Вибивав двері сокирою і дубасив жінку: поліціянти припинили домашнє насилля
  5. 8 Березня: День боротьби за права жінок VS Свято весни, сонця та квітів
Поділитись

Leave A Reply