Георгій Біркадзе – новий очільник Броварської РДА

Pinterest LinkedIn Tumblr +

22-го вересня на посаду голови Броварської районної державної адміністрації Київської області призначено Георгія Біркадзе. Про це стало відомо з розпорядження №470/2020-рп Президента України, оприлюдненого на його офіційному інтернет-представництві.

Як повідомляє «Досьє», Біркадзе Георгій Автанділович народився 30 вересня 1980 року в м. Карелі, Грузія. З 1992 року постійно проживає в Україні, громадянин України.

У 2006 році переїхав до Києва, де працював до 2011 року заступником генерального директора в компанії «Автопромхім».  У цій компанії займався менеджментом та формуванням професійних команд для організації будівельних робіт.

У 2015 році був волонтером під час АТО в м.Курахове, м.Мар’їнка, м.Щастя (антитерористична операція спрямована на протидію російським військам у ході російської агресії проти України).

Георгій Біркадзе має багаторічний управлінський досвід у сфері ЖКГ. Очолював товариства, що входять до українського багатопрофільного холдингу «БРК ХОЛДИНГ ГРУП»

Георгій Біркадзе багато років поспіль веде активну благодійну діяльність у Києві та на Київщині з метою допомоги дорослим та дітям, що потребують соціального, матеріального забезпечення та підтримки.

Він відвідує та допомагає дитячим будинкам, центрам розвитку та реабілітації, закладам дитячого дозвілля (оздоровлення і відпочинку), лікарням та іншим медичним установам.

Одружений. Разом із дружиною Ольгою виховують доньку.

Нагадаємо, що 22-го вересня з посади голови Броварської районної державної адміністрації Київської області за розпорядженням Президента України звільнено  Миколу Клименка.

Читайте також:

  1. Миколу Клименка звільнено з посади голови Броварської РДА

  2. Микола Клименко про перші кроки на новій посаді
  3. Горган пояснив, чому саме Клименко очолив Броварську РДА
  4. Начальника юридичного відділу апарату Броварської РДА зловили на хабарі
Поділіться.

Залиште відповідь