Із 17 по 23 серпня в Броварах зареєстрували окремі випадки туберкульозу, кору та вітрянки. Окрім того, фахівці виявили двох нових хворих на вірусний гепатит С. Не оминули містян і собаки-приблуди, які їх покусали. А також – кліщі, що заразили людей хворобою Лайма. Про це йдеться у звіті броварського районного відділу лабораторних досліджень за останній тиждень.

Як зазначено в документі, за останні 7 днів фахівці зареєстрували двох заражених вірусним гепатитом С. Обоє дорослих – 55 і 64 років – взяті на диспансерний облік і на все життя відсторонені від донорства.

Інфекціями з крапельним механізмом поширення занедужали шестеро. У 47-річного жителя вулиці Київської встановили закриту, тобто незаразну, форму туберкульозу. Чоловіка лікують у Київському обласному протитуберкульозному диспансері.

Заразний кір минулого тижня підхопили четверо – 2 дорослих і 2 неорганізованих у школи чи садочки дітей. Але діагноз попередній, лабораторно ще не підтверджений. Водночас, вітряну віспу виявили лише в одного 60-річного чоловіка. Усі хворі перебувають на стаціонарному лікуванні.

Продовжують фіксувати в Броварах і розлади шлунку. За останні 7 днів працівники відділу виявили 18 випадків гастроентероколітів – 10 у дітей і 8 у дорослих. 14 пацієнтів відправили до стаціонарів медзакладів міста.

Знову фахівці зафіксували випадки кліщової хвороби Лайма. Цього разу не пощастило 3-річній дитині і ще одному дорослому. Одного з них заразні членистоногі знайшли у Житомирській області, а іншого – у броварському лісі.

9 осіб поскаржились лікарям на напади дещо більших тварин. Два укуси собаками-безхатьками сталися на ринку по вулиці Короленка. Оскільки тварини невідомі, потерпілих поклали до лікарні та призначили профілактичну вакцинацію від сказу.

Загалом із 17 по 23 серпня медики шпиталізували до лікарень 22 жителів Броварів, з яких половина є дітьми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: