28 Nov 2020, 3:44 AM (GMT)

Коронавірус в Україні

709,701 Інфіковано
12,093 Померло
335,135 Одужало

«Голос. Діти»: Броварчанка Еліна Іващенко крокує з піснею «1944» назустріч Джамалі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

27 листопада на телеканалі «1+1» відбувся черговий етап проекту «Голос. Діти» — півфінал, де з великим успіхом виступила броварчанка Еліна Іващенко.

Дівчина виступала в команді української співачки Тіни Кароль і виконувала пісню з репертуару Джамали «1944», з якою та здобула перемогу на останньому «Євробаченні». Пісня присвячена трагедії кримськотатарського народу — депортації кримських татар 1944 року.

«Коли незнайомці приходять до вашого будинку, вони вбивають вас усіх і кажуть «Ми не винні… не винні», — співається у пісні.

Усього у півфіналі проекту саме в команді Тіни Кароль брали участь 6 виконавців. Із перших хвилин глядачі могли побачити, що виконання подобається співаку MONATIKу, а Тіну Кароль виконання Еліни просто розчулило до сліз. Під час виконання Тіна навіть встала зі свого місця, і було помітно, що вона дуже задоволена.

За словами колег дівчини в кулуарах, виконання Еліни дуже нагадувало те, як ця пісня звучала у виконанні Джамали. Верхні ноти юна співачка витягувала чисто і з сильним посилом. За словами МONATIKа, Еліна достойно вправилася з цією піснею і змогла передати публіці все, про що там йдеться. Тіна Кароль зазначила, що вона навмисне підбирає для Еліни складні за виконанням композиції, бо вірить у талант юної співачки.

На півфіналі проекту «Голос. Діти» були присутні дідусь і бабуся Еліни Іващенко. Після виступу дівчина подарувала Тіні Кароль її портрет, намальований власноруч. Співачка була приємно вражена різноманітністю талантів члена своєї команди.

malyunok

Тіна Кароль. Малюнок роботи Еліни Іващенко

За лаштунками звучала інформація, що з наступного року тренером переможця шоу «Голос. Діти» стане Джамала. Прозвучав символічний натяк від журі, що Еліна Іващенко з піснею «1944» крокує назустріч своєму майбутньому тренеру.

Наступної неділі відбудеться фінал конкурсу «Голос. Діти» на каналі «1+1».

У фінальному шоу братимуть участь по троє співаків з команди співаків MONATIKа, Потапа і Тіни Кароль, зокрема, і наша землячка.

Пульсоксиметр

Бажаємо їй успіху!

Поділитись

Про Автора

Leave A Reply