Головна ялинка країни: як виглядатиме та скільки коштуватиме

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Головну новорічну ялинку України відкриють на День Святого Миколая − 19 грудня. Розмістять її традиційно на Софійській площі Києва. Монтувати «зелену красуню» розпочнуть 5 грудня, роботи планують завершити 12 грудня. Про це повідомляє «Громадське».

Зі слів засновника проєкту Folk Ukraine Ігоря Добруцького, цього року рубати велике дерево не будуть. Ялинку зберуть з гілок сосни і ялиці, які привезуть із Вінницької та Житомирської областей. Прикрашатимуть новорічне дерево близько 1 тис. іграшок.

«Цього разу вона дуже складна, тому прийдеться працювати в три чи чотири зміни. Висота − 30 метрів. Вартість іграшок і ілюмінацій − 2 мільйони 700 тисяч гривень,» − зазначив пан Добруцький.

Він також додав, що кожного року новорічний проєкт містить дві тематики:

  • традиційна українська, яка розкриває культуру певного регіону − цього року це опішнянська кераміка, полтавська іграшка;
  • класична − історія про Лускунчика.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський повідомив, що рішенням Київради в період новорічно-різдвяних свят заборонено використовувати феєрверки, салюти та піротехнічні засоби − у зв’язку з гострою ситуацією на сході країни.

Читайте також:

  1. Як у Броварах святкуватимуть «Калейдоскоп зимових свят-2020»
  2. У Броварах запрацювала «Фабрика Святого Миколая»
  3. Якою буде головна ялинка країни та програма святкування зимових свят у столиці

 

Поділіться.

Залиште відповідь