«Головний лікар» Броварів не в курсі, чи то H1N1 бушує містом

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Головний лікар Броварської центральної міськрайонної лікарні Валентин Багнюк не знає, коли будуть результати експертизи, яку має провести обласна вірусологічна лабораторія щодо наявності в Броварах вірусу H1N1.

Так очільник ЦРЛ відповів депутату Сергію Батюку на засіданні Комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, яке відбулося в четвер, 14 грудня.

Відзначимо, що комісія розглядала програму діяльності та фінансової підтримки Броварської центральної районної лікарні на 2015-2017 роки. Під час обговорення питання депутати висловлювали чимало претензій щодо роботи лікарні та якості обслуговування.

Прикметно, що коли депутати порушили тему відкритості і прозорості документації Броварської лікарні, реакція Багнюка виявилася емоційною. Склалося враження, що Валентин Віталійович забув, що учорашні активісти, які бажали відкритості документації головного медичного закладу міста, сьогодні є депутатами і мають право (і можуть) цього вимагати у законний спосіб.

В процесі обговорення учасники засідання згадали про таку проблему, як наявність охорони у приймальних відділеннях лікарні. Листи з проханням забезпечити лікарню належною охороною на ім’я міського голови Ігоря Сапожка направлялися, але… питання так досі й не вирішене.

Поділіться.

Коментарі закриті.