Голубовський пообіцяв оплату лікування ветерана війни

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У 2014 році жителя Броварів, ветерана війни, інваліда І групи Валентина Лісогорова невідомі побили, вибили з одного боку зуби, але й досі потерпілий не отримав жодної допомоги, щоб оплатити стоматологічне лікування. З таким питанням на прийом до міського голови Ігоря Сапожка прийшов сам Валентин Вікторович зі своєю дружиною Ніною Андріївною. Оскільки Ігоря Васильовича не було, прийом проводив його заступник Григорій Голубовський.

Як розповіла дружина потерпілого, на залізничному переїзді станції Княжичі до нього під’їхала машина із затемненими вікнами, з неї вискочив невисокий на зріст чоловік, який завдав удару, ймовірно, кастетом у ліву щелепу. При цьому жінка стверджує, що до організації побиття причетний один із колишніх працівників Броварської міліції.

голубовський-3

лісогоров (1)

Діагноз після побиття: перелом лівої тім’яної кістки

Сім’я звернулася до міськвиконкому за допомогою, аби ветерану компенсували витрати на лікування зубів, однак, там повідомили, що коштів немає, а на руки дружина потерпілого отримувала постійно різні відписки — від виконкому, лікарні — немає, мовляв, коштів.

Під час прийому заступник міського голови Григорій Голубовський порушив питання — чому треба чекати допомогу на державному рівні і чому цієї допомоги не можливо дати на місцевому рівні? З боку присутніх на прийомі представників виконкому прозвучала відповідь, що така матеріальна допомога надається лише тим, хто хворий, а не зубне протезування. На що Голубовський сказав — «А якщо це допомога людям нужденним? Якщо їм ця допомога необхідна?».

голубовський-4

Ніна Андріївна Лісогорова

голубовський-1

Заступник міського голови Григорій Голубовський

лісогоров (4)

Група інвалідності перша, причина – поранення та контузія

Підсумував Голубовський звернення Лісогорових так: подружжя має прийти до Центральної районної лікарні і взяти рахунок на стоматологічні послуги (лікування та протезування) і надати його або у відділ звернень, або особисто Григорію Павловичу і міська рада ці послуги оплатить.

Уже після прийому у бесіді з кореспондентом видання «Трибуна-Бровари» Ніна Лісогорова розповіла про те, що у їхньому будинку по вулиці Грушевського, 19 сусід, що живе поверхом вище, нібито здав квартиру сім’ї циган. Окрім того, що орендарі поводилися шумно, то ще й нібито займалися виробництвом та збутом наркотичних засобів. За словами жінки, вони зверталися до різних інстанцій — міліції, прокуратури та, навіть, до СБУ. Саме ці звернення, які вплинули на те, що циганську сім’ю виселили і підштовхнули, на переконання жінки, до того, що ветерану у такий спосіб помстилися. На офіційному рівні причетність працівників правоохоронних органів до організації побиття не доведена.

Поділіться.

Коментарі закриті.