Голубовський: «Який каналізаційний колапс? Не розводьте паніку!»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Каналізаційного колапсу в місті немає, а журналісти, які порушують цю тему, роздувають паніку. Таку заяву під час засідання депутатської комісії з питань житлово-комунального господарства зробив заступник міського голови Григорій Голубовський.

На запитання журналіста «Трибуни-Бровари», чи буде комісія з питань ЖКГ ініціювати розслідування чи перевірку з метою з’ясувати, що призвело до аварій у місті та хто має за це відповідати, пан Голубовський на підвищених тонах відповів: «Зробили репортаж? Воду дали мешканцям? Що вам ще потрібно? Роздути хочеться тему далі? Немає про що писати?».

Далі Голубовський заявив, що «уже всі все знають і всім усе пояснили».

Остання репліка тут же отримала реакцію одного із депутатів-членів комісії ЖКГ Валерія Іваненка. «Чому ви кричите? Я, наприклад, не знаю. Де інформація?», — запитав Іваненко. І випереджаючи слова Голубовського про те, що депутати нібито не цікавляться проблемою, зазначив, що вивчав ситуацію, оскільки маршрутні автобуси через аварію змушені були їздити містом по бордюрах. На зауваження, що заступник мера кричить не в бік депутата Іваненка, була відповідь: «На простих людей тим більше не маєте права кричати».

На подальші спроби журналіста задати питання і наголосити, що люди стояли в чергах до бюветів, Голубовський зазначив, що в нього немає часу. Ще одна жінка, вочевидь, працівниця Броварської центральної лікарні (доповідала по проекту затвердження нової редакції Статуту Броварської центральної районної лікарні), вигукнула: «Ми прийшли в робочий час! Давайте вирішувати питання по порядку денному».

Далі комісія перейшла до розгляду проектів.

Поділіться.

Залиште відповідь