Горган пояснив, чому саме Клименко очолив Броварську РДА

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Тотальний перегляд, ревізія усіх земельних справ у районі – одне з ключових завдань призначеного голови Броварської райдержадміністрації.

На цьому наголосив очільник Київської облдержадміністрації Олександр Горган сьогодні, 14 лютого, на представленні Миколи Клименка на посаді керівника РДА,у якому взяли участь народний депутат України Павло Різаненко, голова райради Сергій Гришко, міський голова Ігор Сапожко, депутати райради, сільські та селищні голови, актив броварської громади.

«Розбалансованість влади, тотальна недбалість, нехлюйство» – таку, досить відверту і досить жорстку оцінку Броварському району дав на початку урочистості представлення голова облдержадміністрації. За словами Олександра Горгана, ще недавно район був лідером в області щодо впровадження інвестиційних проектів, тут розміщені флагмани промисловості області. Але за останні два роки він демонструє не тільки гальмування розвитку, а й стрімке падіння.

«Коли я, вже як голова облдержадміністрації, ознайомився із соціально-економічними показниками Броварщини в розрізі інших районів, то фактично одразу стало зрозуміло – району потрібен новий керівник, сильна особистість, хто б повернув його в число лідерів, – наголосив пан Горган. – Хто б зумів об’єднати всі гілки влади, актив, депутатський корпус  в єдину, монолітну команду. Броварський район знову має стати драйвером розвитку всієї Київської області».

Очільник області зауважив,що в пошуках такої сильної особистості він звернув увагу на голову Баришівської РДА Миколу Клименка. Нещодавно колегія облдержадміністрації, аналізуючи виконання програми соціально-економічного розвитку в області, саме Баришівський район визнала кращим на Київщині, а самого очільника району, тобто пана Клименка, представили до державної нагороди.

Так і народилося рішення, щоб саме Микола Клименко очолив Броварську РДА. З цим Олександр Горган пішов до Президента та переконав його, що це буде оптимальне рішення. Броварщина потребує сильної руки.

«Вважаю, що Микола Федорович – людина, яка за своїми якостями гартувалася в горнилі правоохоронних органів. А одне з ключових завдань адміністрації – забезпечити в районі суворе дотримання законів, Конституції, – наголосив  голова облдержадміністрації. – Цей досвід та позитивні результати допоможуть йому налагодити ефективну роботу у Броварському районі».

Олександр Горган наголосив, що кадрове рішення стосовно Броварського району співпало з формування міжфракційного об’єднання «Київщина» у Верховній Раді, де одним з ключових депутатів є Павло Різаненко. Він теж високо оцінив ділові якості Миколи Федоровича та рекомендував його на посаду очільника Броварської РДА.

Павло Олександрович нагадав усім присутнім, що саме Микола Клименко з подачі громадськості очолив у буремні часи весни 2014-го броварський міськрайвідділ міліції.

«Хочу загострити увагу, що це був надзвичайно складний період, коли міліція була деморалізована, вся влада була розбалансованою,- розпочав свій виступ пан Різаненко. – Микола Федорович очолив поліцію, фактично йому довірила громада. І я скажу: як народний депутат я не отримував принципових скарг на його адресу, що було часто до нього. А далі пан Клименко отримав кредит довіри у Баришівському районі, і, як показали результати, громада позитивно оцінила його роботу. І ось тепер йому довірив Президент керувати у Броварському районі. Ми отримуємо керівника з високим рівнем репутації, з великим і позитивним багажем досвіду – як роботи у правоохоронних органах,так і  у виконавчій владі. Важливо, що йому довго не доведеться вивчати справу в районі. Він добре знає Броварщину. І все це в сумі допоможе йому швидко налагодити ефективну роботу».

Павло Різаненко також сказав про серйозні виклики, які стоятимуть перед новим очільником РДА. Це і координація роботи в районі, налагодження спокійної, ділової співпраці з районною радою,з сільськими та селищними головами. Це фундаментальний процес утворення об’єднаних громад. А ще – виправдати очікування громадян у встановленні тут порядку та справедливості. «Великі також очікування,про що мені часто говорять виборці, у відновленні законності. Чому  корупціонери, хто сидів у своїх кріслах 5 років тому, сидять там і донині, а не понесли заслужене покарання, –  таке питання актуальне  у людей і понині. Це теж виклик, на який треба буде відповідати», – наголосив народний депутат.

Голова райради Сергій Гришко запевнив, що від райради новий очільник РДА отримає «всеосяжну підтримку», міський голова Ігор Сапожко теж висловився, що співпраця Броварів і району буде тісною.

Микола Клименко, отримавши з рук Олександра Горгана посвідчення голови Броварської РДА та подякувавши за довіру, нагадав усім присутнім, що він повернувся в рідний край. Бо саме Броварщині він віддав молоді роки. Починав з лейтенанта міліції, а закінчив полковником. Тут живе його родина, діти. І він все зробить, аби повсякденною роботою не осоромити ні рішення про його призначення, ні себе, ні броварську громаду, ні свою родини. А головними чинниками його оцінки роботи будуть професіоналізм та відданість справі.

Олександр Горган у заключному слові нагадав про ще одну, неофіційну характеристику Броварського району. За його словами, саме тут, на Броварщині, найбільше злочинів вчинила так звана земельна мафія. Тому треба повернути до дії найголовніший принцип законності – невідворотність покарання.

«Всі, хто свого часу вкрав землю у громади, повинні бути покарані . Земля має бути повернута. Без розгляду, без уваги не залишити жодну справу! Потрібний тотальний перегляд, ревізія кожної справи. Жодна з них не повинна припадати пилом. Все зробити, аби суд встановив справедливе покарання», – наголосив очільник КОДА.

Анатолій  Гаркуша

 

Поділіться.

Залиште відповідь