Графік закінчення навчального року в школах – МОН

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Міністерство освіти і науки у зв’язку з останніми карантинними змінами в Україні оголосило оновлений графік закінчення навчання для школярів. Розклад днями оприлюднили на офіційній сторінці МОН у Фейсбуку.

Як зазначають у міністерстві, навчальний рік у школах в Україні завершиться дистанційно. Календар навчання виглядатиме так:

  • до 31 травня триватимуть заняття;
  • до 1 липня має бути завершений навчальний рік;
  • до 15 червня школи завершують оформлення: свідоцтв про здобуття базової середньої освіти; свідоцтв досягнень та табелів навчальних досягнень;
  • упродовж червня школи на педагогічних радах розглядають питання про переведення учнів до наступного класу.

Випускники 11-х класів отримають документ про здобуття освіти після завершення ДПА у формі ЗНО. Якщо учні 1–8, 10 класів не планують навчатися в іншому закладі освіти, школи надсилають копії документів учням електронною поштою, а оригінали документів видадуть у вересні 2020–2021 навчального року, ідеться в повідомленні МОН.

https://www.facebook.com/UAMON/photos/a.682263271800254/3505092362850650/?type=3&theater

У Міністерстві освіти і науки також указують, що для запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 у 2019–2020 навчальному році рекомендують утриматися від проведення масових заходів. Зокрема – останніх дзвоників та випускних вечорів.

Фото – з блогу Марини Герасименко

Читайте також:

  1. Табелі та свідоцтва про закінчення шкіл учні отримають до 15 червня
  2. На які дати перенесуть ЗНО і вступну кампанію
  3. Блог: Карантин і дистанційне навчання очима школярів
Поділіться.

Залиште відповідь