Гредунов назвав три підрозділи Броварської міськради, які треба оновити

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Лідер фракції Блоку Петра Порошенка «Солідарність» у Броварській міській раді Євген Гредунов прокоментував бачення своєї команди щодо можливих кадрових ротацій у Броварському виконавчому комітеті та структурних підрозділах міської ради.

 — Чи є у депутатської групи Блоку Петра Порошенка «Солідарність» бачення щодо заступників міського голови та складу виконкому?

 — У нас є чітке розуміння: якщо будуть залишатися ті самі особи на своїх місцях (маю на увазі не просто заступників, а ряд одіозних керівників різних підрозділів у виконкомі), то це призведе до конфліктів усередині суспільства. Конфлікт буде не лише у стінах ради, він може вийти на вулиці.

Лише конструктивний баланс сил стане тією формулою, яка дозволить нормально працювати.

Усі сторони повинні йти на поступки і розуміти: якщо хтось захоче проштовхнути одіозних фігур, то це не пройде.

— Хто ці одіозні фігури, про яких Ви говорите?

— Є три особи, які, на наше переконання, потребують заміни.

Я вважаю, що у нас взагалі немає управління економіки. Абсолютно не велася жодна робота у цьому напрямі — ні аналітична, ні щодо залучення інвесторів та інвестицій, ні щодо розвитку бізнесу. Тож, управління економіки повинна очолити нова людина.

Ми не називаємо конкретних імен тих, кого хочемо бачити на цій посаді, нікого не лобіюємо і не «проштовхуємо». Лобіюємо лише сам принцип.

Вважаю, що у нашому місті неналежним чином приділялася увага культурі. Треба мати інше керівництво відділом культури.

Також у мене є багато запитань до Управління освіти та науки Броварської міської ради.

Про ці три посади — начальників вище озвучених відділів говорю конкретно.

Не вважаю, що потрібно рубати шашкою і виганяти усіх підряд з виконкому, з комунальних структур, бюджетних — у нас дуже багато професіоналів у яких ми віримо. Вони — справжні герої, адже ходять на роботу за мізерну зарплату і чесно працюють.

Не потрібно роздувати проблему штучно, але потрібно прибрати одіозних людей і поставити фахівців-професіоналів.

Сподіваюся, що вистачить мудрості у міського голови провести конкурси на низку посад. Тоді це буде вибір не тієї чи іншої сили, це буде вибір громади.

Від редакції. Під час бесіди біля співрозмовника і кореспондента проходив народний депутат України Павло Різаненко. Коли Євген Гредунов говорив слова: «…якщо будуть залишатися ті самі особи на своїх місцях…», Павло Олександрович вигукнув: «Це буде зрада!».

Поділіться.

Коментарі закриті.