Громада вимагає повноцінного спортивного майданчика в районі «Старе місто»

Pinterest LinkedIn Tumblr +

На території мікрорайону «Старе місто» вздовж вулиці Київська відсутні дитячі спортивно-розважальні майданчики і мешканцям прилеглої території задля розваги дітей доводиться їхати у центр, що не завжди зручно. На таку проблему звернули увагу мешканці мікрорайону «Старе місто» під час прийому громадян, що проходив на Незалежності, 2.

У бесіді з заступником міського голови Григорієм Голубовським ініціативна група мешканців на чолі з активістом Оленою Лахно звернули увагу, що по вулиці Київська, 64 біля дитячого дошкільного закладу «Віночок» зусиллями та можливостями самих мешканців був облаштований спортивний майданчик, однак, після ремонту шляхопроводу його вщент зруйнували.

Тепер, за словами жителів мікрорайону, на цій земельній ділянці доцільно було б розмістити стадіон з дитячим спортивно-розважальним майданчиком з облаштуванням зони відпочинку. Під відповідним листом-зверненням підписалося 179 жителів мікрорайону.

лахно

Під час бесіди заступник міського голови Григорій Голубовський зазначив, що тоді ще кандидат у депутати Леонід Черепейнік звертався з проханням допомогти йому з піском, а він, мовляв, зробить дитячий майданчик.

«Ми читали звернення Леоніда Черепейніка щодо спортивного майданчика. Ми його зробимо. Але чому він (Черепейнік — прим. Т. Б.) обіцяв?», — сказав Голубовський.

Місцеві жителі, в свою чергу, нагадали, що із самого початку створити спортивний майданчик обіцяв міський голова Ігор Сапожко.

Як зазначив Голубовський, спочатку на територію буде завезений пісок, а залишки бетону та асфальту, за його словами уже викорчовують.

Жителі мікрорайону нагадали заступнику міського голови про те, що раніше на тому місці знаходився відстійник, де стояла вода. Але будівельники туди накидали будівельне сміття і через це вода виходить на майданчик.

Також учасники заходу обговорили проблему з наявністю водовідведення біля дитсадка «Віночок». Звернули увагу і на те, що в тому районі біля спортивного майданчика багато ходить наркоманів та алкоголіків, а поруч багато дітей.

Цікаво, що активісти зверталися стосовно необхідності у мікрорайоні спортивного майданчика до Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації, однак, відповідь вийшла більше схожа на банальну відписку.

область

По-перше, обласне управління у своїй відповіді послалося на інформацію відділу молоді та спорту Броварської міської ради, мовляв, а хто це такі і чого нас турбують? По-друге, фактично порадили використовувати для фізкультурно-оздоровчої роботи стадіон ЗОШ №3, який, на переконання обласного управління, знаходиться у задовільному стані і відповідає вимогам населення прилеглої території. Також, у відповіді обласного управління говориться про те, що у зв’язку з появою у Броварах більше 10 сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям, потреба використовувати земельну ділянку біля садочку «Віночок» відпала. Таке формулювання створює враження, що в обласному управлінні в ситуації на місці не орієнтуються.

Як розповів виданню «Трибуна-Бровари» депутат Броварської міської ради Леонід Черепейнік, він і справді обіцяв повернути футбольне поле, посіяти газон і відновити ворота, як це було раніше, доки, за словами депутата, місто його не «вбило».

черепейнік

«Навесні вже хотів це зробити. Однак, до мене прийшла ініціативна група цього округу і пояснила, що вони вирішили не робити поле самодіяльно, оскільки бояться, що тоді на ньому обов’язково може «вирости» висотний будинок, а звернутися офіційно до міського голови Ігоря Сапожка і до мене, щоб зробити гарне, повноцінне футбольне поле. Саме тому і було зібрано 179 підписів мешканців», — розповів Черепейнік.

Зазначимо, що заступник міського голови Григорій Голубовський пообіцяв, що спортивний майданчик у мікрорайоні «Старе місто» буде.

Поділіться.

Коментарі закриті.