Громадська рада при виконкомі: «Трибуна-Бровари» просить вибачення за неточності, але не виправдовується

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У попередньому матеріалі «До уваги громадських організацій! При Броварському виконкомі створять Громадську раду» видання «Трибуна-Бровари» подала репортаж із засідання міського голови Ігоря Сапожка та перших номерів партійних ланок депутатського корпусу.

У цьому репортажі виданням були допущені неточності. Ми писали про те, що Громадська рада при виконкомі ще не створена, а на входження до ініціативної групи по створенню Громадської ради вже почали подаватися заявки.

Насправді це не відповідає дійсності. Під час обговорення йшлося про те, що громадські організації почали подавати заявки на те, щоб увійти до виконкому, що саме по собі різні речі. Така процедура передбачена законом, це не забороняється і в цьому жодних «підводних течій» з боку тих організацій не було.

За таку недостовірну інформацію видання «Трибуна-Бровари» просить вибачення у читачів, хоча зазначимо, що подана вона була не з упередженим умислом. Правильніше сказати — через те, що подали її не достатньо перевіривши і уточнивши.

Але не виправдовуючи себе, автор хотів би зазначити, що засідання не анонсувалося, не було оголошено і потрапив автор цих рядків зовсім випадково, маючи зустріч, яка просто співпала з часом і місцем «імпровізованого засідання». Не було можливості ані вести відео, ані аудіо, щоб зафіксувати інформацію, не було інших колег-журналістів, у яких корпоративна етика дозволяє перепитати щось і уточнити. Попри делікатне становище, коли можна виглядати неуважним, автор уточнював деякі моменти у депутатів. Та, як кажуть, від неточностей застрахуватися не вийшло.

У автора не виявилося з собою ні диктофона, ні блокнота. Випадково виявилися лише ручка і клапоть паперу, на якому довелося усе записувати, керуючись лише одним бажанням — донести читачу відкриту, об’єктивну інформацію.

Зауваження кореспондента про те, що засідання було не анонсоване, представниками адміністрації міськради було підняте на сміх, мовляв — справжній журналіст повинен спати з диктофоном і завжди буди підготовленим у будь-яку мить.

Шкода, що представники міської ради не роблять висновки щодо зауважень, про які їм говорять, а ще й намагаються перевести їх у русло якихось насмішок.

Видання ж «Трибуна-Бровари» висновки зробить і докладе максимум зусиль, щоб подавати на майбутнє точну і неупереджену інформацію.

Також видання зважить на те, що поки що міська рада на норми про доступ до публічної інформації, а також на відповідні зауваження — не зважає.

Олексій Комаровський, “Трибуна-Бровари”.

Поділіться.

Коментарі закриті.