Громадські слухання по будівництву на Симоненка: версія депутатів

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Цього місяця мають відбутися громадські слухання щодо збереження лісового масиву на перетині вулиць Василя Симоненка та В’ячеслава Чорновола.

За інформацією активістів, ініціативу проведення громадських слухань підтримали 25% депутатів міської ради.

Лист підписали депутати — Андрій Саук, Леонід Черепейнік, Галина Негода, Володимир Опалько, Ірина Веремчук, Юрій Скотніков, Вадим Мутило, Сергій Батюк, Олег Берестовий, Андрій Василенко.

Порядок денний громадських слухань наступний:

  1. Вступне слово організаційного комітету;
  2. Заслуховування та обговорення пропозицій ТОВ «Альянс Новобуд» та ТОВ «Алекса Груп» щодо забудови лісового масиву площею 1,8735 га;
  3. Заслуховування та обговорення пропозицій громадськості щодо збереження лісового масиву площею 1,8735 га;
  4. Визначення думки громадськості шляхом голосування.

Час та місце проведення громадських слухань поки невідомі.

Андрій САУК, депутат, «Демократичний Альянс»:

— На громадських слуханнях розглядатиметься доля ділянки землі, яка знаходиться в оренді у ТОВ «Делавер». Якщо раніше йшлося про облаштування парку у 1,5 га., то зараз – 4,5. Вважаю це перемогою громади.

Забудовник постійно каже, що сторонами переговорів мають бути представники громади. Ми не можемо представляти громаду, оскільки ми не є призначеними від громади. Саме для цього і потрібні громадські слухання.

Нерідко влада «забуває» запитати мешканців, що вони хотіли б бачити на тому чи іншому місці.

Заява про проведення громадських слухань була передана в апарат міської ради та міському голові, тому, думаю, забудовника повідомлять про ці слухання.

саук

Ми готові прийняти будь-який варіант, саме для цього і запитуємо в людей їхню думку.

Зараз є забудовник, якому конче потрібно забудувати саме цю ділянку, є міська влада, яка чомусь стала на бік забудовника (попри всі порушення, які допускалися) і є громада небайдужих людей. Моя особиста позиція — там мають рости дерева. Але хочеться почути думку громади.

На засідання щодо Меморандуму я не ходив, оскільки вони проводяться у дуже незручний час. О третій годині всі люди працюють, перебувають на роботі. У понеділок у людей багато справ, початок робочого тижня.

Але зараз, коли я побачив, який маразм відбувається під час засідань на тему Меморандуму, я обов’язково буду ходити на всі наступні зустрічі. У п’ятницю 4 листопада на 17.00 я обов’язково прийду.

Андрій ВАСИЛЕНКО, депутат, «Самопоміч»:

— Громадські слухання дадуть можливість чітко визначитися — чого хочуть люди. Але на них потрібно виносити готовий Меморандум між забудовником і громадою.

василенко

Треба мати на увазі: якщо нічого не буде попередньо узгоджено, ці слухання ні до чого не призведуть. Потрібні чіткі напрацювання, які депутати могли б узгодити із забудовником. Зрештою, зрозуміти, до якого компромісу він готовий.

Громада може або затвердити, або відкинути ці напрацювання, але якщо їх не буде, слухання втрачають сенс.

Леонід ЧЕРЕПЕЙНІК, депутат, «Солідарність»:

— Загальна ділянка становить 6,4 гектари. На 4,6 га забудовник зробить парк, а 1,8 га планує забудувати. Тому обговорюватимемо саме долю цієї ділянки в 1,8 га.

Я завжди був і буду за громадські обговорення. Вони ніколи не будуть зайвими і ніколи не нашкодять ні місту, ні забудовнику.

черепейнік

Обговорення демонструють прозорість, показують, що ми справді хочемо почути і одну, і другу сторону. Думаю, за результатами можна буде сформулювати певні пропозиції, тому що громадське обговорення має лише рекомендаційний характер.

Я за те, щоби вислухати обидві сторони.

Поділіться.

Залиште відповідь