Гуртожиток на Київській: ДП «Житло» не лагодитиме будинкові системи

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У дочірнього підприємства «Житло» ОП «Броварипромжитлобуд» заберуть гуртожиток по вулиці Київській, 296А у комунальну власність, однак внутрішньобудинкові системи підприємство лагодити не буде.

Такий висновок випливає з розгляду відповідного проекту та голосування за нього на засіданні сесії Броварської міської ради 22 вересня.

Під час розгляду проекту рішення Сергій Батюк зауважив, що перед тим, як приймати цей об’єкт до комунальної власності, потрібно зобов’язати ДП «Житло» довести до ладу внутрішньобудинкові системи.

Гуртожиток був побудований у 1962 році і наразі його стан оцінюється як незадовільний. За словами Батюка, у разі ухвалення рішення без врахування цього зауваження, місто отримає гуртожиток аналогічний будівлі за адресою Київська, 298А. У відповідь голова Броварів заявив, що міська рада не може вплинути на ДП «Житло», зокрема на те, що підприємство бере з мешканців квартплату. Сапожко зауважив, що «Житло» є дочірнім підприємством ОП ««Броварипромжитлобуд», а тому міськрада нічого зробити не може, але при цьому заручниками ситуації стають мешканці будинку.

Ще один депутат, Володимир Опалько, наголосив на тому, що місто, по суті, бере на себе фінансове навантаження у 30-50 млн грн, адже відремонтовано лише півбудинка, а у ще одного — комунікації в неналежному стані.

Цікаво, що депутат Київської облради Роман Сімутін розповів, що проблема з обслуговуванням будинків ДП «Житло» є систематичною. Раніше вже виникали складнощі, коли «Житло» відмовлялося встановлювати теплові лічильники за власний рахунок, а депутати змушені були виділяти кошти з бюджету. За словами Сімутіна, у всіх будинках, які обслуговує це підприємство, є проблема надання неякісних послуг, і лише ті будинки, які створили ОСББ, вийшли з підпорядкування ДП «Житло».

 

Поділіться.

Залиште відповідь