Хода Вишиванок: молодь, гімн та яскрава композиція

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Бровари підтримали «День Вишиванки» і провели свій парад українського національного символу.

Суботнім вечором на Майдані Свободи зібралося близько сотні юнаків, дівчат, сімей з маленькими дітьми у вишитих сорочечках.

вишиванка-1

На жаль, цього разу, у порівнянні з попереднім роком, учасників параду було на порядок менше.

Тому є кілька причин: по-перше, парад Вишиванок як захід почав приживатися на теренах України нещодавно, останні рік-два на хвилі Євромайдану прийшовся пік і зараз емоційно-патріотична хвиля, «побита» економічним зубожінням населення, дещо спала. По-друге (і це специфічно для Броварів), зараз ціле покоління хлопчиків та дівчаток, які складають кістяк активної молоді у місті, за рік-два підросли. Багато хто закінчив школу, «вилетів з гнізда» і пішов навчатися у ВУЗи в інші міста, для багатьох «гаряча» пора екзаменів.

вишиванка-2

вишиванка-3

вишиванка-4

Тим не менш, прийшло багато молоді, яку, зазвичай, можна побачити на різних акціях та громадських заходах.

Оскільки, загалом людей було менше, аніж очікувалося, маршрут дещо змінили: замість традиційного маршруту вулицями Незалежності, Короленка, Лагунової та Гагаріна, цього разу пройшли до парку «Перемога» під аркою, до фонтану і далі до пам’ятника «Сонячна система» (в народі — «Чупа-чупс»).

вишиванка-5

вишиванка-6

Дорогою лунали патріотичні гасла та пісні. Адреналіну додавали позитивно-емоційні кричалки місцевих футбольних ультрас, які приєдналися по ходу маршу.

Вінцем заходу стало виконання гімну України учасниками маршу на мосту перед озером поблизу пам’ятника «Русалонька». Молодь вилізла просто на стіну мосту з прапорами і у такий спосіб учасники стояли «у два яруси».

На тлі акуратно пофарбованого мосту у національні кольори «неофіційним директором парку», громадським активістом, броварчанином Олександром Плаховим, композиція виглядала неперевершено.

вишиванка-7

Поділіться.

Коментарі закриті.