У храмі на Торгмаші освятять паски на Великдень без вірян

Pinterest LinkedIn Tumblr +

У храмі святого мученика Димитрія Солунського Української православної церкви (московського патріархату) на Торгмаші проведуть Пасхальне богослужіння в закритому режимі, лише за участі 4-х священників. Поширена сьогодні в соцмережах інформація про те, що віряни зможуть фізично відвідати храм чи його територію, не відповідає дійсності. Про це розповів «Трибуні» настоятель храму, отець Олександр Степанюк.

Зазначимо, сьогодні в соціальних медіа з’явились коментарі про те, що храм Димитрія Солунського буде відчинений під час богослужіння для освячення пасок. Деякі дописувачі навіть виклали фотографію оголошення із графіком і умовами освячення 18 і 19 квітня.

графік служби

Оголошення, достовірність якого заперечили в храмі Дмитрія Солунського. Фото – Вероніка Охрімчук

Представники церков зазначили, що служби на Великдень відбуватимуться для вірян лише онлайн, оскільки існує реальна загроза життю і здоров’ю містян.

Нагадаємо, вчора всі православні та єдина греко-католицька парафії Броварів виступили із позицією «лишайся вдома». До виходу у світ цієї заяви в броварських церквах справді повідомляли, що можливість прийти до храмів буде.

Деякі дописувачі Фейсбуку зазначили, що вказані оголошення були поширені на вулицях Броварів ще до запровадження заборони йти до храму. Водночас отець Олександр Степанюк відкинув будь-яку причетність до таких оголошень.

Зі слів панотця, на Великдень служба в храмі Дмитрія Солунського відбудеться за участі 4-х священнослужителів – у закритому режимі. Вірян просять сидіти вдома. Онлайтрансляції саме з цього храму не буде, однак Службу Божу можна буде переглянути в інтернеті з церкви Петра і Павла.

Зазначимо, храм Димитрія Солунського належить до 1-го Броварського благочиння Бориспільської єпархії Української православної церкви (московського патріархату).

Наразі в центрі церкви – у Києво-Печерській лаврі – спалах COVID-19: понад 100 людей заражені, принаймні двоє священників померли. Низка джерел підтверджує, що коронавірус виявили і в намісника лаври – владики Павла.

Головне фото – Денис Манжос

Читайте також:

  1. У Броварах паски святитимуть лише онлайн. ПОСИЛАННЯ
  2. Московський патріархат у Броварах не перейде до новоствореної української помісної церкви, – отець Олександр
  3. Жителі Погребів узяли храм села під свій контроль, однак поліція звільнила й опломбувала приміщення. ФОТО
Поділіться.

Залиште відповідь